Ez a nem várt személy egy régi barátnőm volt ! Akivel össze vesztem mert azt hitte hogy meg csalja a barátja még hozzá velem ! Deborah esküt ellenségek lettünk azon a pénteki napon ! Te meg mit keresel itt ? ( förmedtem rá ) Elena: neked is szia az az sziasztok ! Csak azért kerestelek fel hogy..... De én szavába vágtam. Nem érdekel mit akarsz hagy engem békén,azok után amit hitél rólam ! Elena csak hallgass végig fontosat akarok mondani neked ! Nem hallgatlak végig ami után azt hited hogy el árultalak és meg csalt velem a pasid......Ekkor Castiel a szavamba vágott. Hallgasd meg szerelmem ! Oda fordultam a drágámhoz érted mindent,de csak miattad ! Na beszélj Deborah ! Az a helyzet Elena hogy mindenben igazad volt amiket akkor mondtál nekem Kentinről,és sajnálom hogy téged hibáztattalak mindenért! Nem kérlek hogy bocsájts meg nekem azért amit tettem veled,de el akartam mondani ! Rendben Deborah,nem is fogok meg bocsájtani mert tönkre tetted az életem azon a napon és mindenki rám volt szállva hogy mit tettem,de kösz hogy el mondtad ami a szívedet nyomta ! Köszönöm Elena hogy meg hallgattál,és tényleg sajnálom amit tetem veled! Rendben Deborah ennyi mert tényleg nem érek rá erre otthon vár a vendégem ! Rendben akkor szia ! Szia Deborah és üdvözlöm a szeretőmet ahogy te hited,az az Kentint! Rendben át adom neki ! Oké szia !! Azzal el indultunk a vörös démonommal ! Szerelmem miért nem bocsájtottál meg neki hisz az a múlt és nem a jelen ! Ebbe kérlek ne szólj bele ha tényleg annyira szeretsz amennyire mondod ! Hát rendben nem szólok bele ! Köszi szerelmem ! Szívesen ! Márt majd nem a háznál voltunk amikor meg láttam anyu kocsiját ! Aj aj szerelmem szerintem ne gyere tovább mert ha anyu meglát megfog ölni engem ! Szerelmem engem nem érdekel anyukád csak az hogy ne essen bajod és hogy boldog legyél ! Rendben akkor most itt el köszönünk ! Rendben szerelmem ahogy szeretnéd akkor szia ! Csak így nem köszönsz el tőlem,nekem egy szia nem elég szívi ! Ó bocsi és azzal szenvedélyesen meg csókolt ! Na így most márt el engedlek rólad fogok álmodni szerelmem szia ! Szia drágám majd holnap itt várlak hogy induljunk suliba ! Rendben szia ! Azzal futottam haza és be mentem a házba! Sziasztok köszöntem ! Szia Elena köszönt Rodrigo ! Szia kicsim ! Anyu végre haza értél és meg öleltem ! Kicsim engedj el mert meg fulladok ! Jaj bocsi csak annyira örülök neked ! Azt vettem észre kicsim ! Hogy múlattál amíg nem voltam itthon ! Nagyon jól anyu ! Rodrigo hogy vagy ? Köszi Elena jól ! Asszonyom akkor én indulok is haza ! Várj Rodrigo,hova mész ilyen hamar maradj még szerdáig ! Hát rendben de nem akarok z.... Ekkor én közbe vágtam ! Nem zavarsz minket ellenkezőleg én is szeretném hogy maradj ! Rendben nem mondok ellent két ilyen szép nőnek ! Köszönjük ! Anyu megyek meg csinálom a házit és jövök ! Rendben kicsim! Várj Elena ha nem baj veled mennék hátha segíteni kell valamiben ! Rendben Rodrigó gyere ! Azzal fel mentünk a szobámba ! Meg csináltam a házit,de a matekba Rodrigo segített mert nem nagyon értetem ! Köszönöm hogy segítettél ! Semmiség Elena !
Deborah:
Kentin:
Rodrigo:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése