2014. február 26., szerda

Egy új kezdet !

Első tanítási nap! Nem ismerek itt senkit,csak a barátnőmet,aki ide jár suliba,mert vele mindig tartsuk a kapcsolatot!ma 6:30  kor keltem fel,hogy márt az első tanítási nap ne kések el! 
Le tusoltam és fel öltöztem és le mentem meg reggelizni! 
Valahogy így néztem ki:  
7:10 kor el indultam a suliba mert nem akartam márt az első tanítási nap el késni!
Be is értem időbe,rögtön ki szúrtam a legjobb barátnőmet Dzsenit!
Amikor be csöngetek rögtön mentünk be a suliba,sok embert be mutatott!
Armint,Alexet,Violát,Kimet,és végül Natanielt= A Dök elnököt a suliba!
Nataniel:Szia te gondolom új vagy,szólt az igazgatónő hogy új diák jön a suliba! (de azt nem mondta hogy ilyen szép)
Én:szia igen új vagyok a nevem Elena Salvature,őrölök hogy meg ismerhetlek Nataniel! (Nagyon szép fiú,egészen lovagias)
Nataniel: Gyere velem mert meg kell beszélnünk a beiratkozási papírjaidat!
Én: Rendben menjünk! És azzal el köszöntem a barátnőmtől!
Nataniel: Rendben gyere velem a Dök terembe, ott meg beszélünk mindent!
El is mentünk! Meg beszéltünk mindent oda adtam neki a beiratkozási pénzt és a fényképet! Utána mentünk órára,ki osztották az óra rendet és a könyveket.
Amikor éppen haza indultam valaki utánam szólt Nataniel volt az!
Nataniel: Szia Elena! Ha szeretnéd körbe vezethetnélek! 
Én:Rendben! 
Nataniel: Akkor menjünk! Körbe vezetett és meg mutatta a könyvtárat is!
És utána haza kísért!
De nagy meg lepetésemre valaki akire nem számítottam! 
Kövi részben  fojtatjuk!
meg tudjátok ki volt ott,és miért volt ott!
 
    
















2014. február 25., kedd

Elena Története

Kedves olvasók!!
Ez a történet egy lányról szól Elena Salvature !!!
Egy kedves lányról,de azt  nem szereti ha ki beszélik a háta mögött,és a szemébe le tagadják !! 
Sok mindenki szereti de nem legjobb ember hiába kedves,ha kell meg védi magát és a barátnő itt!
Jah és nem a legjobb tanuló!! Van egy legjobb barátnője Dzseni Moris! Sokat pletykálnak!!  Van egy fiú akibe szerelmes de nem meri be vallani neki hogy mit érez iránta!!
A fiú neve Castiel! Vörös a haja nagyon jól öltözködik és nagyon cuki,de mögötte mogorva!! 
Ja és rólam még valami meg halt édes apám ezért ebben az évben új suliba fogok járni és új városba fogunk költözni anyuval ! Ha jó emlékszem a suli neve  Sweet Amorins Gimi !! És a város neve Párizs, ahogy mindenki is meri " A szerelem városa!"
Vörös a hajam és a szemem fekete !! A kedvenc tantárgyam a tesi,infó!! Nagyából ennyi rólam !!                Ez vagyok én:
És a felsőmön látható Castle!!