Első tanítási nap! Nem ismerek itt senkit,csak a barátnőmet,aki ide jár suliba,mert vele mindig tartsuk a kapcsolatot!ma 6:30 kor keltem fel,hogy márt az első tanítási nap ne kések el!
Le tusoltam és fel öltöztem és le mentem meg reggelizni!
Valahogy így néztem ki:
Be is értem időbe,rögtön ki szúrtam a legjobb barátnőmet Dzsenit!
Amikor be csöngetek rögtön mentünk be a suliba,sok embert be mutatott!
Armint,Alexet,Violát,Kimet,és végül Natanielt= A Dök elnököt a suliba!
Nataniel:Szia te gondolom új vagy,szólt az igazgatónő hogy új diák jön a suliba! (de azt nem mondta hogy ilyen szép)
Én:szia igen új vagyok a nevem Elena Salvature,őrölök hogy meg ismerhetlek Nataniel! (Nagyon szép fiú,egészen lovagias)
Nataniel: Gyere velem mert meg kell beszélnünk a beiratkozási papírjaidat!
Én: Rendben menjünk! És azzal el köszöntem a barátnőmtől!
Nataniel: Rendben gyere velem a Dök terembe, ott meg beszélünk mindent!
El is mentünk! Meg beszéltünk mindent oda adtam neki a beiratkozási pénzt és a fényképet! Utána mentünk órára,ki osztották az óra rendet és a könyveket.
Amikor éppen haza indultam valaki utánam szólt Nataniel volt az!
Nataniel: Szia Elena! Ha szeretnéd körbe vezethetnélek!
Én:Rendben!
Nataniel: Akkor menjünk! Körbe vezetett és meg mutatta a könyvtárat is!
És utána haza kísért!
De nagy meg lepetésemre valaki akire nem számítottam!
Kövi részben fojtatjuk!
meg tudjátok ki volt ott,és miért volt ott!


