Ma márt 6:00 kor fent voltam! Gyorsan fel öltöztem és 6:08 kor márt lent voltam az ajtóba és vártam Natalit és pontban 6:10 kor meg jött,de mielőtt csengetett volna ki nyitottam neki az ajtót!
Egyszerre köszöntünk egymásnak! Én kérdeztem hogy indulhatunk e ? Ő erre csak annyit mondott hogy:hova sietünk még van időnk!
Én erre azt mondtam:hogy tudom akkor kerülj beljebb! Nataniel itt vagy ?
Amikor fel eszmélt csak annyit mondott hogy:igen bocsi csak el gondolkodtam ! Én:Semmibaj! Gyere be!
Nat be jött és sokat beszélgetünk amikor 30 kor indulni akartunk az igazgatónő hívta Natanielt hogy ma nem kell be menni suliba a bál miatt majd csak 20:00 kor kell bent lenni a suliba a bálon!!!!
Natali nevetve mondta nekem el az örömhírt hogy ma nincs suli csak a bálra kell menünk!
Én:de jó!Nat kérdezhetek valamit? Nat: igen persze amit csak akarsz ! Én: el tudnál jönni velem valami ruhát venni a bálra,mert még nincs ruhám,és amivel te fiú vagy tudod hogy mi áll jól!
Nat: (El pirult ) i.....igen persze! Én: a nyakába borultam,köszi rendes tőled hogy segítesz! oké akkor mehetünk? el is indultunk volna 7:00 kor de eszembe jutott Castiel hogy nálam aludt,és írok neki egy cetlit amit itt hagyok az asztalon és majd meg nézi ha fel kell ! Ez volt a cetlire írva: Szia Castiel,el mentem vásárolni majd jövök kaja van a hűtőbe és inni való is Üdvözlettel:Elena ! És el mentünk Natal ruhát nézni!Rögtön a plázába mentünk,hát ha találok valamit,jó ruhát! Persze amiket fel vettem mindent meg kellet mutatnom Nat nak ! Sok ruhát fel próbáltam,de csak 2 tetszett nekem ! Meg vettem mind kettőt! Utána mentünk haza! Nat: Most itt elválunk mert megyek készülni a bálra! Ja de mielőtt el felejtem el jössz velem a báléba Elena? Én:i....igen persze hogy el megyek veled !! Majd 19:30 ra megyek érted ! Oké szia akkor 19:30 kor találkozunk ! És mentem haza,készülöd ni!
Márt mikor haza értem fel volt Castiel is ! Köszöntem neki és fel mentem készülődni igaz 4 órám volt hogy kész legyek de szeretek sokat vacakolni a tükör elött! Be festetem a hajamat szőkére és készülődtem tovább!
Amikor Nat jött márt teljesen készen voltam! Amikor csengetek le mentem és ajtót nyitottam és Nat állt előttem!
Így néztem ki:
El is indultunk a bálba! Nagyon jól éreztük magunkat ! A bál végén Natali be vallotta hogy szeret engem!De én nem tudtam neki semmit mondani!Mert én Castiel szeretem és nem öt,most mondtam volna el neki hogy nem tudom szeretni öt!Utána haza kísért! El köszöntünk és be mentem aludni!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése