Aztán ki ment a szobából! Na végre magamban vagyok,egy cetli van az asztalomon és ezt áll rajta:Szia kicsim ma el mentem a nagyihoz majd holnap jövök kaja és minden egyéb dolog van mulass jól!Anya!
Anya el ment nagyihoz nagyon jó,most meg mutathatom Castne, hogy mit tudok csinálni ha valaki fel bosszant,fel is öltöztem és le mentem Casthoz mehetünk ha te is kész vagy!Akkor el is indultunk !
Sokat sétáltunk mikor Cast meg fogta a kezem és azt mondta hogy hogy sétál hatnánk!Én belle egyeztem hát mi ért is ne,nem lehet bajon belőle csak nem hiszi hogy ez valamit jelent köztünk!Egy moziba mentünk és meg néztünk egy filmet!Az volt a címe hogy: Csontváros! Nagyon tetszett mind a kettőnknek,és amikor a filmben csókolóztak akkor meg lepett Cast mert meg akart csókolni és sikerült is neki de én meg pofoztam,és azt mondtam neki hogy ha még egyszer meg próbálja akkor ott és abban az időben vége a randinak és fogom magam és haza megyek és be zárom meg az ajtót is hogy ne tudjon bejöni rajta,de amikor ezt mondtam akkor fel mutatta nekem a kulcsot és azt mondta hogy előtte el kel vennem tőle!De akkor el is vettem egy sunyi módon.ha ide adod megcsókollak! De ez nem tetszett neki,legyen fordítva először meg csókolsz és aztán meg kapod a kulcsot! De én erre azt mondtam nem is lenne az rossz ötlet ha nem jönni Nat........(De nem tudtam befejezni a mondatomat mert meg csókolt) ! Héj engedj el löktem el magamtól és sikerrel is jártam mert hát erősebb vagyok nála sokkal,ad ide a kulcsom had menjek haza márt szinte üvöltöztem vele!De ő csak azt mondta hogy nem kapsz te semmit mert én csókoltalak meg nem fordítva!De akkor Nataniel léped oda hozzánk valami baj van Elena?Erre Cast azt mondta hogy Héj szöszi én is itt vagyok nem csak ő ! Nat erre és akkor mi van vöröske nem hozzád beszélek!Na Elena mi a baj!Nat kérlek segíts Cast el vette a ház kulcsomat és nem adta vissza!Héj vöri ad vissza a kulcsát és húz el ! De Cast csak annyit mondott hogy majd ő tudja mikor adom oda neki a kulcsot ne rinyálj szöszi,egy csókot Elena és a kulcs a tiéd !Erre én azt mondtam hogy felejtsd el Castiel ide a kulcsommal és megy el még szépen mondom ! Jó másítok ha kiveszed a hátsó zsebemből a tiéd szívi,na áll az egyesség!Én igen persze,és egy mozdulattal ki vetem a kulcsot köszi Cast húz el ! Még nem végeztünk Elena! De hogy nem Cast őrökre végeztünk! Bocs hogy ezt mondom szívi de nem azt mondtad hogy örökké szeretni foglak ! Nem azt mondtam,most megyek szia fiúk! Nat köszönt de Cast annyit mondott este még eszt meg beszéljük,várj rám édes !Várnék én de nem leszek otthon mert buliba megyek !Mondtam Cast nek hogy szívassam,tudtam hogy ez nem fog tetszeni neki ! Azt mondta hogy meg ne próbált ! Miért ne mit teszel vöri követem Nat beszólását ! Erre ő azt mondta hogy majd meg látod szívi ! Én csak hátat fordítottam és el mentem!Haza mentem és fel hívtam Dzsenit hogy nem e tudd valami bulit ma este el mehetnénk ! Azt mondta hogy oké tud 8 kor ott vagyok nálad! Oké várlak 8 ra szia,és le tetem a telefont !El mentem készülődni az estére! Cast meg fog pukkadni ha ezt meg tudja ! Le fürdöttem és fel öltöztem ki sminkeltem magam és jött a barátnőm,és mentünk a buliba!De útközben találkoztunk Cast el,lám lám hova mennek a szép lányok így ki csípve kérdezte a vöri én azt mondtam bulizni miért hova mennék ilyen szépen ? Cast ennyit mondott te mehetsz intette el a barátnőmet ha ő megy megyek én is mert buli van ! De a vöri erre azt mondta de megyek én is ne hogy berugjál nekem!Nem kell jönnöd nem kell bébicsősz,tudok magamra vigyázni ! na azt meg hiszem !Hagyd hagy jöjjön velünk mondta a barátnőm! Oké ha te akarod akkor jöjjön !Na ez jó döntés volt ! Na menjünk ! Azzal el is indultunk ! Oda értünk be mentünk és rögtön kértem egy jó erős piát és el felejtsem hogy a vörös is velünk van sokat táncoltam és ittam nagyon jól éreztem magam és utána haza mentünk a ház elött el köszöntem a barátnőmtől és be mentünk Cast el! Amire nem számítottam meg csókolt és én vissza csókoltam és fel kapott az ölébe és fel vitt a szobámba és le dobott az ágyra és csókolóztunk szenvedélyesen és le öltöztettük egy mást és csókolóztunk a csókunk egyre szenvedélyesebben azt súgta a fülembe ez lesz a legszebb éjszakád amit sohasem felejtesz e,én erre azt mondtam neki remélem is hogy igaz ! Akkor meg történt és a csípőnk egy szerre mozgót és egyszerre értünk el a mennyországba! Utána egy más mellett feküdtünk !
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése