2014. március 9., vasárnap

A nagy titkom !

Akkor este nem mentem haza! Mert amit még nem mondtam el és nem írtam le!! Reggel egy átlagos diák vagyok de mikor le szál az éj, akkor egy másik ember lép színre az életemben a bérgyilkos énem még senki nem látta és nem tudott róla,és nem is fog! Meg mentem a várost a rossz emberektől! Ekkor a nevem is más lesz és azt nem más mint az álmok futó mindenki így ismer az éjszaka leple alatt!Még a kinézetem is más és magamba dolgozok!
valahogy így  nézek ki az éj leple alatt:
De ez a a lány az igazságért harcol hogy jobb legyen a világ és minél távolabb tartsa a gonosz a szeretteitől és a városától!Minden este dolgozik és nem áll meg,de tanul is amit haza ér de van két személy akik segítenek ebben de a harcba nem tartanak velem csak amit kell segítenek ezek a személyek nem mások mint a barátaim de nem akar milyen barátok a segítőkészebbek akiket ismerek!
 Caroline
 Kristal
Ők mindenben  a segítségemre vannak amiben csak kell okosak,szépek,ügyesek,bátrak!
Minden ami kell és kérhetek,sohasem árulnák  el hogy ki is vagyok valójában!De bezzeg Castiel ő mást ő szeret  és én is őt de nem merem neki el mondani az igazat mert nem bízok meg benne annyira mert márt egyszer átvert és csalódtam benne akkor még csak kedvelt és össze szűrte a levet egy másik csajjal miközben velem volt,nem volt apu halála elég még ő is rá tetőzőt! Ja és most hogy apu felmerült ő miatta csinálom mind ezt mert megkért hogy ha ő nem lesz fojtassam azt amit ő el kezdet,én meg ígértem  hogy sohasem fogom cserben hagyni! És fojtatni fogom amit ő el kezdet és be is fejezem!!
Ezt az embert öltem meg ma este:
Nem volt könnyű de el bántam vele ahogy eddig mind el! Aztán haza mentem meg fürdöttem és le feküdtem aludni mert ki merültem! De jó holnap szombat,nincs suli,remélem  Castiel nem kelt majd fel hajnalba  ja most is hajnali 2 óra van úgy hogy mindegy csak ne 7 kor keltsen fel mert akkor kiütöm! 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése