valahogy így nézek ki az éj leple alatt:
De ez a a lány az igazságért harcol hogy jobb legyen a világ és minél távolabb tartsa a gonosz a szeretteitől és a városától!Minden este dolgozik és nem áll meg,de tanul is amit haza ér de van két személy akik segítenek ebben de a harcba nem tartanak velem csak amit kell segítenek ezek a személyek nem mások mint a barátaim de nem akar milyen barátok a segítőkészebbek akiket ismerek!
Caroline
Kristal
Ők mindenben a segítségemre vannak amiben csak kell okosak,szépek,ügyesek,bátrak!Minden ami kell és kérhetek,sohasem árulnák el hogy ki is vagyok valójában!De bezzeg Castiel ő mást ő szeret és én is őt de nem merem neki el mondani az igazat mert nem bízok meg benne annyira mert márt egyszer átvert és csalódtam benne akkor még csak kedvelt és össze szűrte a levet egy másik csajjal miközben velem volt,nem volt apu halála elég még ő is rá tetőzőt! Ja és most hogy apu felmerült ő miatta csinálom mind ezt mert megkért hogy ha ő nem lesz fojtassam azt amit ő el kezdet,én meg ígértem hogy sohasem fogom cserben hagyni! És fojtatni fogom amit ő el kezdet és be is fejezem!!
Ezt az embert öltem meg ma este:
Nem volt könnyű de el bántam vele ahogy eddig mind el! Aztán haza mentem meg fürdöttem és le feküdtem aludni mert ki merültem! De jó holnap szombat,nincs suli,remélem Castiel nem kelt majd fel hajnalba ja most is hajnali 2 óra van úgy hogy mindegy csak ne 7 kor keltsen fel mert akkor kiütöm!




Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése