Másnap mentem suliba,amikor mentem a buszhoz, találkoztam a vörös démonomal !
Szia szerelmem! Hogy vagy ? Szia ! Nagyon jól, mert látlak ! Be értünk a suliba! Az igazgatónő mindenkit a torna terembe hívot! El is kezdte a mondandoját! Holnaptól nyári szünet , ma pedig csak két óra lesz meg tartva! Most pedig menjenek órára ! Mindenki el ment órára ! De jó ma csak egy ének és egy infó lesz ! Mind a kettön Castielel ülök!
Amikor vége lett az óráknak magamba sétáltam haza ! Amikor haza értem ! Mindenkivel közöltem a hirt! Anyu kérhetnék valamit ? Igen persze kicsim bármit! El szeretnék menni vidékre a nyári szünetbe Rodrigoval a nagyihoz! Rendben kicsim el engedlek! De csak te és mi lesz a vörös fiú val? Jah vele semmi ! Neki nem kell tudnia róla ! Rendben lányom ! Akkor holnap utazunk Rodrigo ? Igen Elena ! Holnap este megyünk! Oké! Megyek be pakolok a bőröndbe ! Sziasztok ! Fel mentem a szóbába és el keztem be pakolni a holnapi út ra ! Nagyon boldog voltam hogy mehetek vidékre nagyihoz, de egyben ideges is voltam hogy még távol vagyok Castiel meg fog e csalni valakivel ! Ezért írtam a barátnőmnek hogy vigyeljen oda Castielre hogy miket csinál még én távol vagyok ! Vissza írt hogy figyelni fogja minden lépését! Köszi barátném ! Most megyek pakolok mert holnap útazom vidékre a nagyihoz! Rendben szia jó nyaralást! Köszi ! Azzal fojtattam a pakolást! Mindent be pakoltam csak azt nem amit holnap fel veszek ! Le feküdtem aludni ! Castielel álmodtam !
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése