Ma reggel jön a
szerelmem,márt alig várom,hogy ide érjen a repülő gépe !!Én
megyek ki elé a reptérre.1 óra kor szál le itt és még csak 10:00
van !! Elmegyek készülődni és megkajálni! El is mentem felöltözni . Felvettem egy fehér hosszú nacit,egy mintás felsőt és felé egy kardigán-féleséget, egy torna cipőt, a hajamat kiengedve hagytam ,és befontam egy kicsit,mint ha hajpánt lenne benne,
úgy nézett ki !!! Meg is kajáltam és márt indultunk is reptérre márt délbe el indultunk Rodrigo val . 1 óra amire oda érünk mamától !! Amikor a kocsiba ültünk Rodrigo közölte velem hogy van mamának egy villája nagyon szép !
Ezt miért mondod el nekem Rodrigo ?? Azért mondom el Elena,hogy együtt lehess Castiel el egy kicsit ! Köszönöm hogy el mondtad!! Még sokat beszélgetünk a kocsiba ! Amikor oda értünk pont láttam leszállni a repülőt ! Ki szálltam a kocsiból és a bejárat felé szaladtam mint egy kis gyerek aki régen látta a szerelmét ! Rögtön meg láttam őt ! Castiel ! " Szinte márt üvöltöttem a nevét " Rögtön meg hallotta a nevét és fel is ismerte a hangomat ! Elena ! Meg fordult és ki tárta a karjait felém azt jelezve hogy fúsak a karjaiba ! Úgy is tettem szél sebesen a karjai közé fontam magam ! Szerelmem márt alig vártam hogy ide érj !! Én is de most ne beszélj csak ölelj szorosan magadhoz Elena ! Majd még sok időnk lesz rá szerelmem,de most induljunk ! Márt mama vár minket ! Rendben akkor ne is várasuk őt ! El indultunk a kijárat felé ! Rodrigo mondta hogy üljünk hátra ! mi úgy is tettünk ! Castiel egész úton ölelt magához ! Egy óra múlva márt mamával beszélgetünk ! Aztán rá kérdeztem a villára is ! Nagyika azt hallottam hogy van egy villád itt a közelben ? Igaz Elena ! De most ez miért érdekel téged ?? Azért mert oda szeretnék menni ma este ! Te és Castiel ? Igen nagyi de ne gondolj rosszra ! Nem gondolok én semmire ! Gyere velem Elena és oda adom a villa kulcsait ! Rendben nagyika ! Azzal el mentünk nagyival a szobájába ! Elő vette a kulcsot! Figyelj Elena védekezz rendben ! Nagyi rendben,de nem fog történni semmi amit én nem akarok ! Rendben . Mennyire van innen a villa ? 1 és fél óra hossza . Oké . 20 kor indulunk addig kérdez ki Castiel nagyika . Úgy lesz. Pont be értünk a konyhába a szerelmem báj csevegett Rodrigoval ! Elnézést hogy közbe szólok ! Rodrigo te még jössz nekem egy szívességgel ezt ne feled ! Nem feledem Ella ! Tudod hogy nem szeretem ha így nevezel vagy hogy becézgetsz ! Tudom de én szeretem ha ideges vagy ! Amúgy mikor szeretnéd be hajtani a szívességed rajtam ?? Most gyere velem ! Örömmel hölgyem ! Azzal el is indultunk ki az ajtón ! Mit szeretnél ! Csak egy apróságot. Mi lenne az ? Vezess körbe a birtokon ! Ezt kérni sem kell.Mehetünk. El is indultunk egy óra múlva mindent tudtam hogy hol van és meg is jegyeztem. Aztán vissza mentünk a házban ! Fel mentem a szobámba és át öltöztem egy kényelmesebb ruhába. Aztán meg ebédeltünk és indultunk és Castielel de Rodrigo vitt el minket a villába és vissza ment mamához !Mi be mentünk a villába ! Nagyon gyönyörű volt mese szép egy álom !!! aztán le is feküdtünk aludni mert álmosak voltunk !
Ezt miért mondod el nekem Rodrigo ?? Azért mondom el Elena,hogy együtt lehess Castiel el egy kicsit ! Köszönöm hogy el mondtad!! Még sokat beszélgetünk a kocsiba ! Amikor oda értünk pont láttam leszállni a repülőt ! Ki szálltam a kocsiból és a bejárat felé szaladtam mint egy kis gyerek aki régen látta a szerelmét ! Rögtön meg láttam őt ! Castiel ! " Szinte márt üvöltöttem a nevét " Rögtön meg hallotta a nevét és fel is ismerte a hangomat ! Elena ! Meg fordult és ki tárta a karjait felém azt jelezve hogy fúsak a karjaiba ! Úgy is tettem szél sebesen a karjai közé fontam magam ! Szerelmem márt alig vártam hogy ide érj !! Én is de most ne beszélj csak ölelj szorosan magadhoz Elena ! Majd még sok időnk lesz rá szerelmem,de most induljunk ! Márt mama vár minket ! Rendben akkor ne is várasuk őt ! El indultunk a kijárat felé ! Rodrigo mondta hogy üljünk hátra ! mi úgy is tettünk ! Castiel egész úton ölelt magához ! Egy óra múlva márt mamával beszélgetünk ! Aztán rá kérdeztem a villára is ! Nagyika azt hallottam hogy van egy villád itt a közelben ? Igaz Elena ! De most ez miért érdekel téged ?? Azért mert oda szeretnék menni ma este ! Te és Castiel ? Igen nagyi de ne gondolj rosszra ! Nem gondolok én semmire ! Gyere velem Elena és oda adom a villa kulcsait ! Rendben nagyika ! Azzal el mentünk nagyival a szobájába ! Elő vette a kulcsot! Figyelj Elena védekezz rendben ! Nagyi rendben,de nem fog történni semmi amit én nem akarok ! Rendben . Mennyire van innen a villa ? 1 és fél óra hossza . Oké . 20 kor indulunk addig kérdez ki Castiel nagyika . Úgy lesz. Pont be értünk a konyhába a szerelmem báj csevegett Rodrigoval ! Elnézést hogy közbe szólok ! Rodrigo te még jössz nekem egy szívességgel ezt ne feled ! Nem feledem Ella ! Tudod hogy nem szeretem ha így nevezel vagy hogy becézgetsz ! Tudom de én szeretem ha ideges vagy ! Amúgy mikor szeretnéd be hajtani a szívességed rajtam ?? Most gyere velem ! Örömmel hölgyem ! Azzal el is indultunk ki az ajtón ! Mit szeretnél ! Csak egy apróságot. Mi lenne az ? Vezess körbe a birtokon ! Ezt kérni sem kell.Mehetünk. El is indultunk egy óra múlva mindent tudtam hogy hol van és meg is jegyeztem. Aztán vissza mentünk a házban ! Fel mentem a szobámba és át öltöztem egy kényelmesebb ruhába. Aztán meg ebédeltünk és indultunk és Castielel de Rodrigo vitt el minket a villába és vissza ment mamához !Mi be mentünk a villába ! Nagyon gyönyörű volt mese szép egy álom !!! aztán le is feküdtünk aludni mert álmosak voltunk !