2014. április 20., vasárnap

Végre vidéken !!

Nem érdekel hol vagy,de ha ma nem láthatlak meg ölöm magam ! Mert nem láthatlak! Te vagy ami éltett,te nAmi után meg érkeztünk vidékre Rodrigo-val !! Nagyon boldog volt nagyi  nagyon örült hogy ott vagyok. 
Azt mondta hogy, nagyon örülök hogy itt vagy El !! Ő így szokott hívni !! Most gyere és  meg mutatom a szobádat !! Rendben nagyi ! Meg is mutatta ! Nagyon szép nagyi,örülök hogy itt lehetek nálad,régen láttalak ! Én is örülök hogy itt vagy ! Márt hiányoztál ! Te is nekem nagyika !! Márt nagyon régen mondtad ez vagy csak ritkán vagy itt El ! Hát inkább ritkán járok nagyika !! Sajnos El ez igaz !! Meddig maradsz ! 2 hónapig !! Az nagyon jó !! Mesélj holnap most pedig aludd ki a fáradt utazást !! Rendben nagyika mindent el mesélek,jó éjt majd reggel találkozunk !!! Rendben jó éjt El !! Este a vörös démonommal álmodtam ! 
Másnap 10:00 kor keltem fel ! Azon gondolkodtam hogy ha Cast is itt lenne milyen jó lenne ! Talán márt el is olvasta a levelemet ! Írok neki egy üzenetet ! Meg is írtam! Ez állt benne: Szia kicsim ! Ha el olvastad a levelem márt nem találsz otthon mert el utaztam és nem tudom mikor megyek vissza ! Majd el mondom hol vagyok de nem biztos! Sajnálom hogy nem mondtam meg a levélben tudod miért nem ! Való színű nem is fogom ! Annyit el mondok hogy 2 hónap és találkozunk !
Le mentem és meg reggeliztem nem mondhatom reggelinek inkább 10 órainak ! Utána el mentem sétálni Rodrigo-val! Meg mutatta vidéket !! Mi közbe sétáltunk  kaptam  egy üzenetet a szerelmemtől ! El kezdem olvasni ! élküled meg halok,te vagy minden ami ért a szívem dobog még,te vagy minden lélegzetem ! 
Ami közben olvastam el mosolyodtam. Rodrigo erre fel figyelt ! Mi a baj ? Semmi csak Cast írt ! Szerinted ez az üzenet után meg írjam neki hogy hol vagyok ? Nyomtam a telefonom a szeméhez ! El olvasta ! Szerintem igen ! Rendben, meg írtam neki hogy hol vagyok ! Haza is értünk !  Amire vissza értünk nagyika márt a vacsival várt minket ! Meg vacsiztunk és fel mentem aludni! Reggelre itt lesz Cast is várt várom !! Ezzel a gondolattal aludtam el !!

2014. április 8., kedd

A nyári szünet 2 rész !

Ma mikor felkeltem arra gondoltam végülis értesitem a vörös démonomat! Ezért írok neki egy levelet amit el küldök neki! Ez ált a levélben : Szia SZERELMEM! Elutazom egy időre az titok,hogy hova mert nem akarom hogy velem gyere! De adtól hogy nem leszek itt még figyelni foglak! Szeretettel a te szerelmed a mindened! Amikor ezt olvasod márt nem leszek itt! Amikor meg írtam le mentem anyuékhoz! Sziasztok! Elena ma indulunk este. Tudom csak még el intézek valamit és mehetünk. Rendben de sies. Rendben anyu. Sziasztok. Puszi. Azzal el mentem Castiel házához be csúsztattam a levelet és haza szaladtam. Mehetünk Rendben. Azzal el is indultunk Rodrigoval vidékre!

2014. április 3., csütörtök

A nyári szünet !

Másnap mentem suliba,amikor mentem a  buszhoz, találkoztam a vörös démonomal !
Szia szerelmem! Hogy vagy ? Szia ! Nagyon jól, mert látlak !  Be értünk a suliba! Az igazgatónő mindenkit a torna terembe hívot! El is kezdte a mondandoját! Holnaptól nyári szünet , ma pedig csak két óra lesz meg tartva! Most pedig menjenek órára ! Mindenki el ment órára ! De jó ma csak egy ének és egy infó lesz ! Mind a kettön Castielel ülök!
Amikor vége lett az óráknak magamba sétáltam haza ! Amikor haza értem ! Mindenkivel  közöltem a hirt! Anyu kérhetnék valamit ? Igen persze kicsim bármit! El szeretnék menni vidékre a nyári szünetbe  Rodrigoval a nagyihoz! Rendben kicsim el engedlek! De csak te és mi lesz a vörös fiú val? Jah vele semmi ! Neki nem kell tudnia róla ! Rendben lányom ! Akkor holnap utazunk Rodrigo ?  Igen Elena ! Holnap este megyünk! Oké! Megyek be pakolok a bőröndbe  ! Sziasztok ! Fel mentem a szóbába és el keztem be pakolni a holnapi út ra ! Nagyon boldog voltam hogy mehetek vidékre nagyihoz, de egyben ideges is voltam hogy még távol vagyok Castiel meg fog e csalni valakivel ! Ezért írtam a barátnőmnek hogy vigyeljen oda Castielre hogy miket csinál még én távol vagyok ! Vissza írt hogy figyelni fogja minden lépését! Köszi barátném ! Most megyek pakolok mert holnap útazom vidékre a nagyihoz! Rendben szia jó nyaralást! Köszi ! Azzal fojtattam a pakolást! Mindent be pakoltam csak azt nem amit holnap fel veszek ! Le feküdtem aludni ! Castielel álmodtam !