2014. március 1., szombat

Az ismeretlen!!

Nem más állt ott előttem mint a keresztanyám!! 
(Írói megjegyzés:tudom hogy azt vártátok hogy Castiel lesz ott!!!)
Nagyon régen nem láttam őtt tán vagy 4 éve! 
Én:szia keresztanya,mi járatban erre,régen láttalak!
Keresztanya:szia drágám,csak látni akartalak. Mert márt régen láttalak,csak csupán ez miatt jöttem ide!!
Én:meg öleltem!
Ő:És ki ez a helyes fiú veled?
Én: Ő itt Nataniel,az osztálytársam és a Dök elnők a suliba.
Ő: értem!
Be mutattam őket egy másnak! És utána Nataniel el köszönt és haza ment! Én be mentem keresztanyával a házba! Sokat beszélgetünk és mesélt a dolgokról hol járt eddig!Este nem akartam hogy magában mennyen haza így mondtam neki aludjon ott!
Másnap!
fel keltem 6:45 kor és le  mentem meg reggelizni,de nagy meglepetésemre kereszanya meg csinálta a reggelit! Köszöntünk egy másnak és meg reggeliztem és fel mentem készülődni 7:10 kor készen voltam! De valaki csengetett és keresztanya kinyitotta az ajtót, és fel szólt hogy jött Nataniel siesek,ő megy majd még találkozunk! Le mentem és indultunk Nataniel el a suliba!
Amint beértünk az ajtón az igazgatónő fogadott minket!
Mondta hogy menjünk a tanáriba mert beszélni akar velünk!
Mi követük öt az igazgatói irodába!
Azt mondta hogy szeretné ha segítenénk neki  valamiben!
Mi:azt mondtuk hogy persze hogy segítünk neki amiben csak kell!
Igazgatónő: Rendben! Abba kellene segíteniük hogy ki tennék ezt a folyosóra a falakra!
Mi: ezek mik igazgatónő?
Igazgatónő: Bált rendezünk és ez a plakát mutatja hogy mikor és hol lesz a sulibál!!!
Mi: Rendben!!
És el indultunk hogy ki tegyük minden hova a papírokat.
Párperc múlva kész is voltunk! Vissza mentünk az igazgatónőhöz!
Mi: Készen vagyunk igazgatónő!Még valamiben kell segíteni? 
Igazgatónő: Nem el mehetnek!
És márt mentünk is az osztályba! Az első óránk matek volt,és azt követe a biológia,töri,kémia,infó és végül a tesi óra!
Tesin Natanielel voltam párba mert a barátnőm mással volt !
Amikor vége volt a tesinek márt alig vártam hogy haza érjek,de Nataniel utánam szólt hogy haza kísérne ha nem baj!
Én mondtam neki hogy nem baj!
És nyomot egy puszit az arcomra! El indultunk!!!
        
 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése