2014. március 16., vasárnap

A buli utáni nap !

Ekkor a drágám magához ölelt na most én jövök mutasd meg hogy csábítasz el egy ilyen fiút mint én ! Jó rendben és egy huncut mosoly volt az arcomon !El toltam magamtól és azt mondtam neki hogy el csábítalak egy feltétellel! Mi lenne az,hogy nem leszel féltékeny ha egy másik fiú meg ölel mondjuk Nataniel,és meg bízol abban ha azt mondom hogy szeretlek és nem kell féltékenynek lenned! Rendben ha csak ez a feltétel bele megyek ! Ekkor el kezdtem simogatni  és egy pillanat múlva márt a hideg kezem a pólója alatt volt és úgy simogattam aztán ő akarta ugyan ezt csinálni de el toltam a kezeit és ezt súgtam  a fülébe  te nem csak én! Ő erre el mosolyodott,én folytattam  a kényeztetés és egy mozdulattal le vettem a  felsőt róla és csókolgatni kezdtem a kockás felső testét és ő csak tűrte a kényeztetésemet,de közben ezt súgta a fülembe nem bírom ki hogy ne érintselek meg ! Nem tudtam válaszolni sem mert magához ölelt és csókolgatni kezdte a nyakamat és le vette a ruhát rólam és csókolgatni kezdett minden hol ahol csak ért, aztán fel vett az ölébe és fel vitt a szobába és le dobott az ágyra szenvedélyesen csókolóztunk és simogattuk egy mást !( Írói megjegyzés:Nem írom le még miket csináltunk mindenkinek van képzelete ! )  Meg történt és egy más mellet feküdtünk mind ketten ki voltunk fáradva ! Egy más karjaiban aludtunk el !
 Másnap:
Egy más karjaiban keltünk fel,de én azt súgtam a fülébe el megyek tusolni  és majd jövök,ez a meg jegyzésen nem tetszett neki mert rögtön rá vágta! Magadba és nem velem, most magamba megyek törődj bele drágám, hát jól van bele törődtem  de ami előtt el vész kérek egy csókot és azzal meg csókoltam! El indultam a fürdő felé,meg fürdöttem és egy szál törülközőben mentem ki a szobába egyenesen a szekrényem fele vetem az irányt és kutatni kezdtem benne de ekkor egy erős kéz fogta meg a derekam és én hagytam mert tudtam hogy a szerelmem az ! Azt mondtam neki hagyd abba öltözz fel   mert takarítunk azzal el is engedett  és azt mondta ha te mondott akkor azt teszem és el kezdet fel öltözni ahogy én is ! Utána le mentünk  és el kezdtünk  takarítani mi után minden kész volt fel mentem fészre és meg néztem az üzenő falamat olyan sok volt a dicsérő üzenet hogy csak néztem ! Amikor jött egy üzenetem Castiel től! Jó volt a buli de az este a legjobb amit eddig el képzeltem volna az életemben szeretlek a te vörös démonod ! Vissza írtam neki:köszi,az éjszaka  nekem is nagyon jó volt képzelet ben  nem ilyen gyönyörű! De ő nem írt vissza hanem oda lopózót mögém és meg csókolta a nyakamat,meg fordultam és szenvedélyesen meg csókoltam ! Ezt mondtam neki:Nélküled én semmi lenné szerelmem,meg halnék érted,örülök hogy vagy nekem ! Ő azt mondta hogy én is így érzek!  Ekkor valaki kopogott  oda mentem és ki nyitottam az ajtót egy jó pasi állt az ajtómban , szia!te kivagy? (köszöntem neki) Szia neked is ! A nagyid  küldött és anyukád hogy nézzelek meg hogy jól vagy e, vidékről jöttem hogy meg mézelek ! Rendben és mi a becses neved? Rodrigo   vagyok,te pedig ha nem tévedek Elena ! Pontosan Elena vagyok ! A beszélgetést a vörös démonom zavarta meg !  Szerelmem ki ez az úri ember? Drágám ő itt Rodrigo vidékről jött meg látogatni engem hogy minden rendben van e ! Rendben hívd be ne álldogáljon kint ! Én: gyere be Rodrigo foglalj helyet,szerény ott honomban !
Meddig maradsz  ha meg kérdezem ? Hát szerdáig maradok a városban még édes anyukád nemtér haza vidékről ! A háttérben   márt Castiel fogta a fejét és ezt mormogta most nem tudom majd  csókolgatni Elenát mert ez a pasi itt lesz !  Én ezt mindet hallottam és hogy kicsit idegesítsem a démonomat meg kérdeztem Rodrigotól hogy nem a maradnál nálunk este ? De szívesen ha márt így meg kérdett! Ekkor a vörös démonom kikelt magából! Na azt márt nem ő nem marad itt mert én akkor le lépek az is biztos ! Nyugi Castiel nem kell balhézni igaz nem így volt el tervezve,hát nem úgy hogy kettesben leszünk! El nézést hogy  meg zavarlak titeket de Elena csörög a telefonod nem viszed fel lehet édes anyukád hív ! De köszönöm   hogy szóltál,és a telefonomért nyúltam fel vetem ! Szia kicsim Rodrigo  oda ért márt ? Igen anyu itt van ! Rodrigo üvöltött hogy jó napot asszonyom meg jöttem a lányához ! Mond meg Rodrigonak hogy azt üzenem hogy minden percben figyeljen téged  és a barátodat! Rendben anyu át asom és le tetem a telefont anyu üzeni  Rodrigo hogy figyelj ránk minden percben ! Rendben de most megyek tanulni mert holnap suli te is gyere Castiel  és követett a vörös démonom ! És ma mit tanulunk Biológiát esetleg ! Ne  legyél hülye vendégünk  van és lehet most is hallgatózik! A vörös démonom csak azt mondta nem érdekel és meg csókolt szenvedélyesen ! 

  

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése