Másnap:
Egy más karjaiban keltünk fel,de én azt súgtam a fülébe el megyek tusolni és majd jövök,ez a meg jegyzésen nem tetszett neki mert rögtön rá vágta! Magadba és nem velem, most magamba megyek törődj bele drágám, hát jól van bele törődtem de ami előtt el vész kérek egy csókot és azzal meg csókoltam! El indultam a fürdő felé,meg fürdöttem és egy szál törülközőben mentem ki a szobába egyenesen a szekrényem fele vetem az irányt és kutatni kezdtem benne de ekkor egy erős kéz fogta meg a derekam és én hagytam mert tudtam hogy a szerelmem az ! Azt mondtam neki hagyd abba öltözz fel mert takarítunk azzal el is engedett és azt mondta ha te mondott akkor azt teszem és el kezdet fel öltözni ahogy én is ! Utána le mentünk és el kezdtünk takarítani mi után minden kész volt fel mentem fészre és meg néztem az üzenő falamat olyan sok volt a dicsérő üzenet hogy csak néztem ! Amikor jött egy üzenetem Castiel től! Jó volt a buli de az este a legjobb amit eddig el képzeltem volna az életemben szeretlek a te vörös démonod ! Vissza írtam neki:köszi,az éjszaka nekem is nagyon jó volt képzelet ben nem ilyen gyönyörű! De ő nem írt vissza hanem oda lopózót mögém és meg csókolta a nyakamat,meg fordultam és szenvedélyesen meg csókoltam ! Ezt mondtam neki:Nélküled én semmi lenné szerelmem,meg halnék érted,örülök hogy vagy nekem ! Ő azt mondta hogy én is így érzek! Ekkor valaki kopogott oda mentem és ki nyitottam az ajtót egy jó pasi állt az ajtómban , szia!te kivagy? (köszöntem neki) Szia neked is ! A nagyid küldött és anyukád hogy nézzelek meg hogy jól vagy e, vidékről jöttem hogy meg mézelek ! Rendben és mi a becses neved? Rodrigo vagyok,te pedig ha nem tévedek Elena ! Pontosan Elena vagyok ! A beszélgetést a vörös démonom zavarta meg ! Szerelmem ki ez az úri ember? Drágám ő itt Rodrigo vidékről jött meg látogatni engem hogy minden rendben van e ! Rendben hívd be ne álldogáljon kint ! Én: gyere be Rodrigo foglalj helyet,szerény ott honomban !
Meddig maradsz ha meg kérdezem ? Hát szerdáig maradok a városban még édes anyukád nemtér haza vidékről ! A háttérben márt Castiel fogta a fejét és ezt mormogta most nem tudom majd csókolgatni Elenát mert ez a pasi itt lesz ! Én ezt mindet hallottam és hogy kicsit idegesítsem a démonomat meg kérdeztem Rodrigotól hogy nem a maradnál nálunk este ? De szívesen ha márt így meg kérdett! Ekkor a vörös démonom kikelt magából! Na azt márt nem ő nem marad itt mert én akkor le lépek az is biztos ! Nyugi Castiel nem kell balhézni igaz nem így volt el tervezve,hát nem úgy hogy kettesben leszünk! El nézést hogy meg zavarlak titeket de Elena csörög a telefonod nem viszed fel lehet édes anyukád hív ! De köszönöm hogy szóltál,és a telefonomért nyúltam fel vetem ! Szia kicsim Rodrigo oda ért márt ? Igen anyu itt van ! Rodrigo üvöltött hogy jó napot asszonyom meg jöttem a lányához ! Mond meg Rodrigonak hogy azt üzenem hogy minden percben figyeljen téged és a barátodat! Rendben anyu át asom és le tetem a telefont anyu üzeni Rodrigo hogy figyelj ránk minden percben ! Rendben de most megyek tanulni mert holnap suli te is gyere Castiel és követett a vörös démonom ! És ma mit tanulunk Biológiát esetleg ! Ne legyél hülye vendégünk van és lehet most is hallgatózik! A vörös démonom csak azt mondta nem érdekel és meg csókolt szenvedélyesen !
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése