Másnap reggel Castiel karjaiban ébredtem fel!Amikor fel akartam kelni Vissza rántott és azt mondta hogy ne menekülj a karjaimból! Erre én azt mondtam nem menekülök csak fel kell hívnom anyut ! Nem mész most sehova ma csak az enyém vagy és azzal oda nyújtotta a telefonomat és tárcsáztam anyu számát ! Szia anyu,szia kicsim!Mikor jössz majd haza ? Majd hétfőn vagy szerdán! Rendben köszi az infót ! Amikor ezeket mondtam Castiel a nyakamat csókoltatta! Hagyd abba telefonálok ne törődj velem csak telefonált nyugodtan! De most megyek kicsim mert dolgom van szia puszi! Szia anyu puszi! Ekkor Castiel ki rántotta a telefont a kezemből,most törődj velem is egy kicsit! Oké oké és akkor meg csókoltam! De most mennyünk fürödni mert bulit csinálunk ma! Castiel csak annyit mondott oké ! És el mentünk le fürödni ! Küldtünk egy körlevelet hogy ma 22:00 kor buli van nálam ! Utána el mentünk a boltba be vásároltunk vettem egy ruhát is magamnak ! Haza mentünk meg csináltuk a bulinak a helyet! Fel mentem a szobámba és el készültem 21:30 kor le mentem !
Valahogy így néztem ki:
Amikor le értem a lépcsőn! A drágám csak annyit tudott mondani ezt nevezem ! Amikor meg akart csókolni csengettek én csak mosolyogtam ! Együtt mentünk és nyitottuk ki az ajtót ! ( írói meg jegyzés: maradjuk annyiba hogy sokan voltunk ! ) Táncoltam Castnek minden haverjával és az enyémekkel is a kis drágám nagyon féltékeny volt őt hagytam utoljára! Nagyon halkan oda lopóztam mögé és a karommal meg simogattam a vállát és a mellkasát és szenvedélyesen a fülébe súgtam most téged akarlak el csábítani szerelmem ha benne vagy? Meg sem vártam a válaszát és a tánctér közepére húztam a kedvesem ! Ő csak mosolygót és azt mondta hogy csábíts el! Ekkor a kezeimet a nyaka köré fontam! Ha vársz még meg tudod hogy tudok el csábítani egy ilyen pasit ! Nem tudok tovább várni és a konyha felé húzott ! Áj meg oda nem megyünk be, majd este meg tudod hogy milyen szenvedélyes tudok lenni ! Hát jól van ha nem tudlak rá venni ! Ekkor kezdtek el menni a vendégek ! Utoljára Nat és Lysender maradt,meg jegyezték mind a ketten hogy nagyon jól ki jövünk egymással !Mi csak annyit mondtunk hogy akik szeretik egymást azoknak ki is kel jönniük! Rá nem sokra ők is el mentek és a szerelmemmel kettesben maradtunk ! Ekkor a drágám magához ölelt na most én jövök mutasd meg hogy csábítasz el egy ilyen fiút mint én ! Jó rendben és egy huncut mosoly volt az arcomon !
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése