Haza mentem de amikor haza értem és ki pakoltam el kezdtem keresni a fiúkat, de nem voltak otthon ezért fel hívtam a vörös ördögömet ! Szia hol vagy ? Szia kicsim el mentünk egy kicsit Rodrigoval meg mutatom neki a várost ! Rendben de utána gyertek haza mert hiányzol ! Rendben kicsim nem sokára megyünk ! Rodrigo:Ki volt az csak nem Elena ? De ő volt hogy siessünk haza mert hiányzok neki ! Rendben akkor ne is várasuk meg a hölgyet megyünk rögvest ! De hogy megyünk meg haza kell mennem a kutyámért ! Renden de utána induljunk haza ! Jól van ne parázz utána megyünk ! Castiel el ment a kutyáért és 30 óra múlva be is toppantak Rodrigoval ! Sziasztok ugrottam a vörös démonom nyakába és szenvedélyesen meg csókoltam ! Hol voltatok ennyi ideig ? Néz le egy kicsit és meg látod le pillantottam és Démon volt ott! Meg szeretgetem ! Aztán oda fordultam Rodrigohoz hogy telt a napod ebben a nagy városban !Köszönöm kérdésedet Elena, nagyon jól telt a napom ! Az remek de most megyek mert le ég a kaja!Drágám nem kísérnél el ? De szerelmem persze hogy el kísérlek ! Azzal meg fogtam a derekát és magammal húztam a konyhába ! Amikor a fazékba néztem meg hogy mikor lesz jó a kaja a vörös démonom meg fogta a derekam és közelebb jött hozzám és a nyakamat meg csókolta, én bele remegtem ! De rá szóltam,héj hagy márt abban vendég van ! De ő nem törődve a mondatommal tovább csókolta a nyakamat ! De el löktem magamtól ! Most mi a baj szerelmem rosszat csinálok ? Igen de idióta vendég van kint és még hozzá figyel is minket te meg itt csókolgatsz! Normális vagy el mond mindent anyunak anyu meg ki ki fog akadni te is tudod hogy milyen ! Jó jó bocsi már is ki megyek ! Nem azt mondtam menjél ki hanem hogy most ne csókolgass ! Rendben akkor maradok de azért át karolhatlak ? Igen persze csak légy óvatos ! Oké és azzal megint át karolt ! Na kész a vacsi megy és szólj Rodrigonak hogy jöhet enni és adjál valamit demónak is ! Rendben máris indulok főnök asszony ! Én ezen csak mosolyogtam! Ki ment és pár perc múlva márt Rodrigo jött be! Mondtam neki hogy ülj le ! meg vártuk Castielt és el kezdtünk vacsizni ! Minden jól ment aztán el mosogattam ! Fel mentem és márt a vörös démonom feküdt az ágyban ! És felém mutatott és ezt mondta gyere ide mutatok valamit ! Én szép lassan oda mentem amikor oda értem meg ragadta a kezemet és magához rántott ! Ezt mondta most márt az enyém vagy nem engedlek el ! Azzal szenvedélyesen csókolgatni kezdett nem tudtam neki ellen állni ezért át engedtem a szenvedélynek magam ! Szeres engem és ne állj le ! Te kértél rá ne feled és el kezdett le öltöztetni ! Mikor márt csak a takaró takart el minket, szenvedélyesen szerettük egymást !
Másnap:
már 6:30 kor fel voltám amivel hétfő van amikor fel keltem a vörös démonom is fel kelt ! Te meg hava készülsz kérdezte a szerelmem! Hát öltözni ma suli megyek le tusolok és fel öltözök te is csináld ezt ! Akkor fürödjünk együtt és öltözünk és mennyünk suliba ! Rendben ! Akkor gyere ! Elmentünk le fürdeni és fel öltöztünk és mentünk a buszhoz ! Pont időben értünk oda ! Amikor oda értünk a sulihoz kéz a kézben bementünk ! Be mentünk az osztályba és le öltünk a helyünkre ! Pont énekórával kezdtünk én imádok énekelni ezért amikor a tanár be jött rögtön az én nevemet mondta ! Elena Salvature itt van ? Igen itt vagyok tanárnő ! ( emeltem magasra a kezem) Rendben jöjjön ki és kezdje meg az órát egy dallal ! Ki is mentem és a kedvenc dalomat énekeltem el ! A Te Creo t ! Amikor végeztem mindenki fel állt és tapsolt ki véve a vörös démonomat mert ő tudta hogy neki éneklek és oda jött és azt mondta én is szeretlek és meg csókolt ! Ez után nagyon gyorsan el teltek az órák ! Mint mindig ez a nap sem volt átlagos mint minden hétfő ! Haza felé tartottam mikor meg jelent egy nem várt személy !
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése