2014. március 3., hétfő

Az előkészületek !

Miután Nataniel haza kísért fel mentem és meg fürdöttem,és utána fel néztem fészre, írt a másik barátnőm aki még Los Angelesben él! Azt írta idézem: Szia! ma beszéltem Castielel és azt  mondta hiányzol neki és márt látni akar téged,meg beszélni veled! Én vissza írtam hogy:Nem érdekel mert nekem már más tetszik és nem akarok bajokat ebben a városban is,úgyhogy ne mond meg  neki hogy hol lakok és mi a címem!
Rögtön kaptam is a válasz a barátnőmtől mert fent volt!Ezt írta:Bocsi márt késő márt meg mondtam és oda tart hozzád! Én ezt írtam vissza:Oké nem baj meg bocsájtok,márt mindegy! Jöjjön ha akar!
De márt nem írt vissza mert kilépet! Én is el mentem le feküdni mert holnap Natal megyek suliba!
Reggel csörgött a telefonom  Nat hívat márt 6:00 kor,fel vetem! Azt mondta hogy megyek le márt itt áll az ajtóba! Én gyorsan ahogy voltam pizsibe le mentem és ki nyitottam az ajtót!
Nat be jött és fel mentem el készülni,de fel jött a szobámba és mondta hogy siessek,mert  hamarabb be kel menünk a suliba! Mondtam neki 1 perc és mehetünk! Kész vagyok indulhatunk!
 Így néztem ki:   
 El is indultunk a suliba,de mikkor ki értünk Castiel állt meg előttem! Köszöntem neki és ő is  nekem,aztán be mutattam Natnak! És mondtam Castielnek  hogy most mennünk kell mert nem akarunk el késni a suliból!
De ő azt mondta hogy csak egy percet kér,hogy beszéljen velem! Én mondtam neki hogy most nem alkalmas  majd fel hívom ha haza értem,vagy várjon meg itt még haza nem érek, és beszélünk!
Azt mondta rendben meg várlak itt!
És márt mentünk is Natal a suliba,mert ha nem érünk be akkor az igazgatónő   ki fog akadni!
Be értünk és el kezdtük a bálra a dolgokat megcsinálni! A miután kész lettünk vele mentünk órára! Tesi az követe a Angol,magyar,matek,kémia,töri! Mindegyik órán Natal ültem és figyeltünk!
Amikor vége lett a törinek,mentem haza Natal mert haza kísért! A kapuba el váltunk és be mentem és ott volt Castiel! Ahogy mondta meg várt! Ez márt nagy csoda tőle! Sokat beszélgetünk és el mondta hogy hiányoztam neki meg hogy kedvel nagyon,és mondta hogy tudja hogy ő is nekem! Gondolataim:Na a pletykás barátnőm mindent el mondott neki!De fel keltem a gondolkodásból mikor Castiel meg fogta a kezemet! Én mondtam neki ne álmodozz barátom mert nekem Nat tetszik!
De Castielnek az volt a válasza az a ficsúr!!!
Én mondtam neki hogy igen az a ficsúr!
De ő nem hite el,én sem hittem volna el mert hazudtam,nekem mindig is ő tetszett amióta meg láttam, első látásra bele szeretem! De akkor hirtelen  felém hajolt és meg akart csókolni!De én el hajoltam!
Mondtam neki mit gondolsz te magadról te féreg, ki vagy te itt hogy csókolgatsz engem! Menj el most azonnal  nem akarlak látni sem! Azzal ki is ment és még meg jegyezte:NEM EZ VOLT AZ UTOLSÓ HOGY TALÁLKOZTUNK!! Én mondtam neki az lehet hogy nem de az igen hogy meg akartál csókolni!
Azzal kiment az ajtón!! Én el mentem le feküdni,de mielőtt le feküdtem volna Nat tol kaptam egy üzenetet,azt írta:hogy holnap 6:10 re ott leszek érted,legyél fel!! Vissza írtam neki hogy: fel leszek!! :)
És végül el aludtam!!

 

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése