Másnap a suliba:
Mikor beértem! Natanielt láttam meg,mostanság nem beszélek egy barátnőmmel sem,mert nem látom őt vagy a másik nem ér rá mert dolga van!De ez nem is lények,térjünk vissza Nathoz !
Oda mentem hozzá és el kezdtünk beszélgetni a tegnap estéről! Nat:Nagyon jól éreztem magam veled tegnap,meg ismételhetnénk még egyszer valamikor.Én:Igen én is nagyon jól éreztem magam veled,de sajnos el kell mondanom valamit neked! Nat:Mit?miről van szó? Mond csak bátran! Én: Nem bolondíthatlak magamba,mert én mást szeretek és nem szeretném hogy hiú ábrándokat kérges! De akkor be csengetek,és be is mentünk!Én:Nat nagyon szomorú lettél,miért én csak őszinte voltam veled! Nat:azért márt már késő szóltál,nagyon késő márt beléd szeretem!Én:Sajnálom nem akartalak meg bántani! Kérlek ne haragudj,nagyon sajnálom (vagy mégsem) de el kelet mondanom az igazat!Nat:nem haragszom rád!de magamra igen hogy ilyen hamar beléd szeretem!Én:Majd jobb lesz higgy nekem!De most beszéljünk másról! Nat:Rendben! Egy új diák jön ma a suliba,egy fiú! Én:Hogy mi? Ki az?Mi a neve? (tetem fel neki a kérdéseket) Nat:mi a baj,el sápadtál,jól vagy ?Nem tudom hogy ki ő és azt sem mi a neve!
Én:igen jól vagyok! Mi az hogy nem tudod mi a neve te vagy a suliba a Dök elnök és nem tudod hogy ki jön a suliba! Nat:Sajnálom,de tényleg nem tudom ki lehet az,nem mondta el az igazgatónő azt mondta meg lepetés diák,Amerikából ahonnan te is jöttél!Én:Aha oké! (biztos hogy Castiel lesz az) Nat:Elena itt vagy?
Én:Igen csak el gondolkoztam ! Milyen óránk lesz az első Nat? Nat:oké! Osztály főnöki! Én:oké!
Be is csöngetek,be mentünk a terembe! Bent volt az új diák!Nem mást mint Castiel,én pont mellette ülök,mert pont oda ült,a mellettem lévő padba! Mikor le ültem ő csak vigyorgót rám.Amikor be jött a tanár,akar ki hívta a tanár Castielt,Tanár:Kérem mutatkozón be!Castiel:Sziasztok a nevem Castiel de csak hívjatok Casnek,még valami szeretem a zenét és ott azt a lányt a hátsópadban,a neve nem más mint Elena Salvature! Tanár:Rendben most márt mennyen a helyére! Mikor meg halottam a nevemet akkor le sápadtam teljesen,nem tudtam meg szólalni! Mindenki rám nézett,még Nat is,a barátnőm is! Mindenki le volt döbben ve a nevem hallatán! Cas csak úgy nyugisan oda sétált és le ült mellém és azt mondta nekem! Na én minden kinek el mondtam mit érzek irántad,most te jössz valld be hogy szeretsz engem! Én csak le voltam sápadva és csak annyit mondtam:Tanárút rosszul vagyok,ki mehetnék a mosdóba? Tanár:Igen persze fáradjon ki Elena! Én:Köszönöm tanár úr! Azzal el indultam ki felé! Ki mentem egyenesen a mosdóba!
Közben az órán!
A barátnőm tanár úr ki mehetek meg nézni hogy van Elena ? Tanár úr:Igen persze de siessen vissza és ha Elena is jól van ő is jöjjön be az órára meg értette Dzseni !Dzseni: Igen persze tanár úr ! És azzal a barátnőm ki is jött egyenesen hozzám jött a mosdóba!
A mosdóba:
Meg jött a barátnőm,beszélgetünk egy kicsit és el mondtam neki mindent Castielről!
Ő meg értet mindent és azt mondta hogy mondjam el Cas nak hogy mit érzek iránta,és akar meg könnyebül a lelkem! Én azt mondtam neki én el mondanám neki de még nincsen itt az ideje hogy el mondjak neki mindent ! Azután vissza mentünk a terembe!
Órán!
Tanár úr: Elena jobban van márt? Én:igen tanár úr! Tanár úr:mennyen a helyére és üljön le! Én el mentem a helyemre és le ültem de nem szóltam egy szót sem Cas nek mert nem akartam vele beszélni,de majd otthon el mondok neki mindent.És akkor ki csengetek az óráról !És minden ki ment.
Szünetbe!
De Nat Én és Cas bent maradtunk mert beszélni akartam velük a történtekről! El mondtam Natnak mi a helyzet és aztán Casnek is,Nat meg értette de Cas nem nagyon mert ő azt hajtogatta hogy idézem! "Te az enyém vagy Elena,senki másé!" De utána én ki mentem a teremből !Ma még 5 óránk lesz,a 6 a tesi de jó szeretem a tesit! Nagyon gyorsan teltek az órák,de a tesi márt lassabban telt!Amikor vége volt az órának Nat oda jött hozzám és ezt a képet nyomta a kezembe ezt tőlem és Kentintől kapod!Aztán közel hajolt hozzám és meg akart csókolni de akkor Cas közénk ugrót és amire nem számoztam,Natalit fel nyomta a szekrényre! Írói meg jegyzés:nem akartam csúnyán írni!
Cas azt üvöltözte Nat nak hogy idézem! "Hagyd békén Elenát mert velem gyűlik meg a bajod!" És én akkor közéjük ugrottam és meg védtem Natalit! Ezekkel a szavakkal:Cast hagyd őt békén nem tehet semmiről csak szeret engem úgy mint te és csak be szerette volna bizonyítani hogy mit érez irántam!Akkor Cast el engedte és azt mondta nekem ha ő kell hát tessék a tiéd de akkor ne gyere hozzám majd azzal hogy te engem szeretsz! Én erre csak annyit mondtam:hogy te idióta én SZERETLEK ! De nem bánthatod őt csak mert szeret engem, és igaza is van,ő nem kétszínű mint te! De ezt majd otthon meg beszéljük oké most menny haza! Cas:Oké megyek sziasztok! De pedig szöszi vigyáz magadra! Azzal el ment! Nat jól vagy? Nat:Igen menny csak utána én nem szorulok a segítségedre!Én:De.......(akkor a szavamba vágott!) Nat:Nincs semmi de,menj ! Én: Nem megyek sehová és ha tovább erősködsz hogy megyek még tőlem is kapsz egy pofont ! Nat: Nem mindegy egy pofon ide oda! Menny el most ! "Akkor pofon vágtam" És el mentem!
