2014. március 21., péntek

Egy régi barátnő, anyu haza jön!

Ez a nem várt személy egy régi barátnőm volt !  Akivel össze vesztem mert azt hitte hogy meg csalja a barátja még hozzá velem ! Deborah esküt ellenségek  lettünk azon a pénteki napon ! Te meg mit keresel itt ? (  förmedtem rá ) Elena: neked is szia az az sziasztok ! Csak azért kerestelek fel hogy..... De én szavába vágtam. Nem érdekel mit akarsz hagy engem békén,azok után amit hitél rólam ! Elena csak hallgass  végig  fontosat akarok mondani neked ! Nem hallgatlak végig ami után azt hited hogy el árultalak és meg csalt velem a pasid......Ekkor Castiel a szavamba vágott. Hallgasd meg szerelmem ! Oda fordultam a drágámhoz  érted mindent,de csak miattad !  Na beszélj Deborah ! Az a helyzet  Elena hogy mindenben igazad volt amiket akkor mondtál nekem Kentinről,és sajnálom hogy téged hibáztattalak mindenért! Nem kérlek hogy bocsájts meg nekem azért amit tettem veled,de el akartam mondani ! Rendben Deborah,nem is fogok meg bocsájtani mert tönkre tetted az életem azon a napon és mindenki rám volt szállva hogy mit tettem,de kösz hogy el mondtad ami a szívedet nyomta ! Köszönöm Elena hogy meg hallgattál,és tényleg  sajnálom amit tetem veled! Rendben Deborah  ennyi mert tényleg nem érek rá  erre otthon vár a vendégem ! Rendben akkor szia ! Szia Deborah és üdvözlöm a szeretőmet ahogy te hited,az az Kentint!  Rendben át adom neki ! Oké szia !! Azzal el indultunk a vörös démonommal ! Szerelmem miért nem bocsájtottál meg neki hisz az a múlt és nem a jelen ! Ebbe kérlek ne szólj bele ha tényleg annyira szeretsz amennyire mondod ! Hát rendben nem szólok bele ! Köszi szerelmem !  Szívesen ! Márt majd nem a  háznál voltunk amikor meg  láttam anyu kocsiját ! Aj aj szerelmem szerintem ne gyere tovább mert ha anyu meglát megfog ölni engem ! Szerelmem engem nem érdekel anyukád csak az hogy ne essen bajod és hogy boldog  legyél ! Rendben akkor most itt el köszönünk ! Rendben szerelmem ahogy szeretnéd akkor szia ! Csak így nem köszönsz el tőlem,nekem egy szia nem elég szívi ! Ó bocsi és azzal szenvedélyesen meg csókolt ! Na így most márt el engedlek rólad fogok álmodni szerelmem szia ! Szia drágám majd holnap itt várlak hogy induljunk suliba ! Rendben szia ! Azzal  futottam haza és be mentem a házba! Sziasztok köszöntem ! Szia Elena köszönt Rodrigo ! Szia kicsim !  Anyu végre haza értél és meg öleltem ! Kicsim engedj el mert meg fulladok ! Jaj bocsi csak annyira örülök neked ! Azt vettem észre kicsim ! Hogy múlattál amíg nem voltam itthon ! Nagyon jól anyu ! Rodrigo  hogy vagy ? Köszi Elena jól ! Asszonyom akkor én indulok is haza ! Várj Rodrigo,hova  mész ilyen hamar maradj még szerdáig ! Hát  rendben de nem akarok z....  Ekkor én közbe vágtam ! Nem zavarsz minket ellenkezőleg én is szeretném hogy maradj ! Rendben nem mondok ellent két ilyen szép nőnek ! Köszönjük ! Anyu megyek meg csinálom a házit és jövök ! Rendben kicsim! Várj Elena ha nem baj veled mennék hátha segíteni kell valamiben ! Rendben Rodrigó gyere ! Azzal fel mentünk a szobámba ! Meg csináltam a házit,de a matekba Rodrigo segített mert nem nagyon értetem ! Köszönöm hogy segítettél ! Semmiség Elena !
Deborah:



Kentin:






Rodrigo:



2014. március 20., csütörtök

Hétfői nap !

Még az nap délután el mentem bevásárolni  a suliba vettem kaját és vacsi hoz is !
Haza mentem de amikor haza értem és ki pakoltam el kezdtem keresni  a fiúkat, de nem voltak otthon ezért fel hívtam a vörös ördögömet ! Szia hol vagy ?  Szia kicsim el mentünk egy kicsit Rodrigoval meg mutatom neki a várost ! Rendben de utána gyertek haza mert hiányzol ! Rendben kicsim nem sokára megyünk ! Rodrigo:Ki volt az csak nem Elena ? De ő volt hogy siessünk haza mert hiányzok neki ! Rendben akkor ne is várasuk meg a hölgyet megyünk rögvest ! De hogy megyünk meg haza kell mennem a kutyámért ! Renden de utána induljunk haza ! Jól van ne parázz utána megyünk ! Castiel  el ment a kutyáért és 30 óra múlva be is toppantak Rodrigoval ! Sziasztok ugrottam   a vörös démonom nyakába és szenvedélyesen meg csókoltam ! Hol voltatok ennyi ideig ? Néz le egy kicsit és meg látod le pillantottam és Démon volt ott! Meg szeretgetem ! Aztán oda fordultam  Rodrigohoz hogy telt a napod ebben a nagy városban !Köszönöm kérdésedet Elena, nagyon jól telt a napom ! Az remek de most megyek mert le ég a kaja!Drágám nem kísérnél el ?   De szerelmem persze hogy el kísérlek ! Azzal meg fogtam a derekát és magammal húztam a konyhába !  Amikor a fazékba néztem meg hogy mikor lesz jó a kaja a vörös démonom meg fogta a derekam és közelebb jött hozzám és a nyakamat meg csókolta, én bele remegtem ! De rá szóltam,héj hagy márt abban vendég van ! De ő nem törődve a mondatommal tovább csókolta a nyakamat ! De el löktem magamtól ! Most mi a baj szerelmem rosszat csinálok ? Igen de idióta vendég van  kint és még hozzá figyel is minket te meg itt csókolgatsz! Normális vagy el mond mindent anyunak anyu  meg ki ki fog akadni te is tudod hogy milyen ! Jó jó bocsi már is ki megyek ! Nem azt mondtam menjél ki  hanem hogy most ne csókolgass ! Rendben akkor maradok de azért át karolhatlak ? Igen persze csak légy óvatos ! Oké és azzal megint át karolt ! Na kész a vacsi megy és szólj Rodrigonak hogy jöhet enni és adjál valamit demónak is ! Rendben máris indulok főnök asszony ! Én ezen csak mosolyogtam! Ki ment és pár perc múlva márt Rodrigo jött be! Mondtam neki hogy  ülj le ! meg vártuk Castielt és el kezdtünk   vacsizni ! Minden jól ment aztán el mosogattam  ! Fel mentem és márt a vörös démonom feküdt az ágyban ! És felém mutatott és ezt mondta gyere ide mutatok valamit ! Én szép lassan oda mentem amikor oda értem meg ragadta  a kezemet és magához rántott ! Ezt mondta most márt az enyém vagy nem engedlek el ! Azzal szenvedélyesen csókolgatni kezdett nem tudtam neki ellen állni ezért át engedtem a szenvedélynek magam ! Szeres engem és ne állj le ! Te kértél rá ne feled és el kezdett le öltöztetni ! Mikor márt csak a takaró takart el minket, szenvedélyesen szerettük egymást !
Másnap:
már 6:30 kor fel voltám amivel hétfő van amikor fel keltem a vörös démonom is fel kelt !  Te meg hava készülsz kérdezte a szerelmem! Hát öltözni ma suli megyek le tusolok és fel öltözök te is csináld ezt ! Akkor fürödjünk együtt és öltözünk és mennyünk suliba ! Rendben ! Akkor gyere ! Elmentünk le fürdeni és fel öltöztünk és mentünk a buszhoz !   Pont időben értünk oda ! Amikor oda értünk a sulihoz kéz a kézben bementünk ! Be mentünk az osztályba és le öltünk a helyünkre ! Pont  énekórával kezdtünk  én imádok énekelni  ezért amikor a tanár be  jött rögtön az én nevemet mondta ! Elena  Salvature itt van ? Igen itt vagyok tanárnő ! ( emeltem magasra a kezem) Rendben jöjjön ki és kezdje meg az órát egy dallal ! Ki is mentem és a kedvenc dalomat énekeltem el ! A  Te Creo t ! Amikor végeztem mindenki fel állt és tapsolt ki véve a vörös démonomat mert ő tudta hogy neki éneklek és oda jött és azt mondta én is szeretlek és meg csókolt ! Ez után nagyon gyorsan el teltek  az órák ! Mint mindig  ez a nap sem  volt átlagos mint minden hétfő ! Haza felé tartottam mikor meg jelent egy nem várt személy !

2014. március 16., vasárnap

A buli utáni nap !

Ekkor a drágám magához ölelt na most én jövök mutasd meg hogy csábítasz el egy ilyen fiút mint én ! Jó rendben és egy huncut mosoly volt az arcomon !El toltam magamtól és azt mondtam neki hogy el csábítalak egy feltétellel! Mi lenne az,hogy nem leszel féltékeny ha egy másik fiú meg ölel mondjuk Nataniel,és meg bízol abban ha azt mondom hogy szeretlek és nem kell féltékenynek lenned! Rendben ha csak ez a feltétel bele megyek ! Ekkor el kezdtem simogatni  és egy pillanat múlva márt a hideg kezem a pólója alatt volt és úgy simogattam aztán ő akarta ugyan ezt csinálni de el toltam a kezeit és ezt súgtam  a fülébe  te nem csak én! Ő erre el mosolyodott,én folytattam  a kényeztetés és egy mozdulattal le vettem a  felsőt róla és csókolgatni kezdtem a kockás felső testét és ő csak tűrte a kényeztetésemet,de közben ezt súgta a fülembe nem bírom ki hogy ne érintselek meg ! Nem tudtam válaszolni sem mert magához ölelt és csókolgatni kezdte a nyakamat és le vette a ruhát rólam és csókolgatni kezdett minden hol ahol csak ért, aztán fel vett az ölébe és fel vitt a szobába és le dobott az ágyra szenvedélyesen csókolóztunk és simogattuk egy mást !( Írói megjegyzés:Nem írom le még miket csináltunk mindenkinek van képzelete ! )  Meg történt és egy más mellet feküdtünk mind ketten ki voltunk fáradva ! Egy más karjaiban aludtunk el !
 Másnap:
Egy más karjaiban keltünk fel,de én azt súgtam a fülébe el megyek tusolni  és majd jövök,ez a meg jegyzésen nem tetszett neki mert rögtön rá vágta! Magadba és nem velem, most magamba megyek törődj bele drágám, hát jól van bele törődtem  de ami előtt el vész kérek egy csókot és azzal meg csókoltam! El indultam a fürdő felé,meg fürdöttem és egy szál törülközőben mentem ki a szobába egyenesen a szekrényem fele vetem az irányt és kutatni kezdtem benne de ekkor egy erős kéz fogta meg a derekam és én hagytam mert tudtam hogy a szerelmem az ! Azt mondtam neki hagyd abba öltözz fel   mert takarítunk azzal el is engedett  és azt mondta ha te mondott akkor azt teszem és el kezdet fel öltözni ahogy én is ! Utána le mentünk  és el kezdtünk  takarítani mi után minden kész volt fel mentem fészre és meg néztem az üzenő falamat olyan sok volt a dicsérő üzenet hogy csak néztem ! Amikor jött egy üzenetem Castiel től! Jó volt a buli de az este a legjobb amit eddig el képzeltem volna az életemben szeretlek a te vörös démonod ! Vissza írtam neki:köszi,az éjszaka  nekem is nagyon jó volt képzelet ben  nem ilyen gyönyörű! De ő nem írt vissza hanem oda lopózót mögém és meg csókolta a nyakamat,meg fordultam és szenvedélyesen meg csókoltam ! Ezt mondtam neki:Nélküled én semmi lenné szerelmem,meg halnék érted,örülök hogy vagy nekem ! Ő azt mondta hogy én is így érzek!  Ekkor valaki kopogott  oda mentem és ki nyitottam az ajtót egy jó pasi állt az ajtómban , szia!te kivagy? (köszöntem neki) Szia neked is ! A nagyid  küldött és anyukád hogy nézzelek meg hogy jól vagy e, vidékről jöttem hogy meg mézelek ! Rendben és mi a becses neved? Rodrigo   vagyok,te pedig ha nem tévedek Elena ! Pontosan Elena vagyok ! A beszélgetést a vörös démonom zavarta meg !  Szerelmem ki ez az úri ember? Drágám ő itt Rodrigo vidékről jött meg látogatni engem hogy minden rendben van e ! Rendben hívd be ne álldogáljon kint ! Én: gyere be Rodrigo foglalj helyet,szerény ott honomban !
Meddig maradsz  ha meg kérdezem ? Hát szerdáig maradok a városban még édes anyukád nemtér haza vidékről ! A háttérben   márt Castiel fogta a fejét és ezt mormogta most nem tudom majd  csókolgatni Elenát mert ez a pasi itt lesz !  Én ezt mindet hallottam és hogy kicsit idegesítsem a démonomat meg kérdeztem Rodrigotól hogy nem a maradnál nálunk este ? De szívesen ha márt így meg kérdett! Ekkor a vörös démonom kikelt magából! Na azt márt nem ő nem marad itt mert én akkor le lépek az is biztos ! Nyugi Castiel nem kell balhézni igaz nem így volt el tervezve,hát nem úgy hogy kettesben leszünk! El nézést hogy  meg zavarlak titeket de Elena csörög a telefonod nem viszed fel lehet édes anyukád hív ! De köszönöm   hogy szóltál,és a telefonomért nyúltam fel vetem ! Szia kicsim Rodrigo  oda ért márt ? Igen anyu itt van ! Rodrigo üvöltött hogy jó napot asszonyom meg jöttem a lányához ! Mond meg Rodrigonak hogy azt üzenem hogy minden percben figyeljen téged  és a barátodat! Rendben anyu át asom és le tetem a telefont anyu üzeni  Rodrigo hogy figyelj ránk minden percben ! Rendben de most megyek tanulni mert holnap suli te is gyere Castiel  és követett a vörös démonom ! És ma mit tanulunk Biológiát esetleg ! Ne  legyél hülye vendégünk  van és lehet most is hallgatózik! A vörös démonom csak azt mondta nem érdekel és meg csókolt szenvedélyesen ! 

  

2014. március 15., szombat

A buli !

Másnap reggel Castiel karjaiban ébredtem fel!Amikor fel akartam kelni Vissza rántott és azt mondta hogy ne menekülj a karjaimból! Erre  én azt mondtam nem menekülök csak fel kell hívnom anyut !  Nem mész most sehova ma csak az enyém vagy és azzal oda nyújtotta a telefonomat és tárcsáztam anyu számát ! Szia anyu,szia kicsim!Mikor jössz majd haza ? Majd hétfőn vagy szerdán! Rendben köszi az infót ! Amikor ezeket mondtam Castiel a nyakamat csókoltatta! Hagyd abba telefonálok ne törődj velem csak telefonált nyugodtan! De most megyek kicsim mert dolgom van szia puszi! Szia anyu puszi! Ekkor Castiel ki rántotta a telefont a kezemből,most törődj  velem is egy kicsit! Oké oké és akkor meg csókoltam! De most mennyünk fürödni mert bulit csinálunk ma! Castiel csak annyit mondott oké ! És el mentünk le fürödni ! Küldtünk egy körlevelet hogy ma 22:00 kor buli van nálam ! Utána el mentünk a boltba be vásároltunk vettem egy ruhát is magamnak ! Haza mentünk meg csináltuk a bulinak a helyet! Fel mentem a szobámba és el készültem 21:30  kor le mentem !
Valahogy így néztem ki:
Amikor le értem a lépcsőn! A drágám   csak annyit tudott mondani ezt nevezem ! Amikor meg akart csókolni csengettek én csak mosolyogtam ! Együtt mentünk és nyitottuk ki az ajtót ! ( írói meg jegyzés: maradjuk annyiba hogy sokan voltunk ! ) Táncoltam Castnek minden haverjával és az enyémekkel is a kis drágám nagyon féltékeny volt őt hagytam utoljára! Nagyon halkan oda lopóztam mögé és a karommal meg simogattam a vállát és a mellkasát  és szenvedélyesen a fülébe súgtam most téged akarlak el csábítani  szerelmem ha benne vagy? Meg sem vártam a válaszát és a tánctér közepére húztam a kedvesem ! Ő csak mosolygót és azt mondta hogy csábíts el! Ekkor a kezeimet a nyaka köré fontam! Ha vársz még meg tudod hogy  tudok el csábítani egy ilyen pasit !  Nem tudok tovább várni és a konyha felé húzott ! Áj meg oda nem megyünk be, majd este meg  tudod hogy milyen szenvedélyes tudok lenni ! Hát jól van ha nem tudlak rá venni ! Ekkor kezdtek  el menni a vendégek ! Utoljára Nat és Lysender maradt,meg jegyezték mind a ketten hogy nagyon jól ki jövünk egymással !Mi csak annyit mondtunk hogy akik szeretik egymást azoknak ki is kel jönniük! Rá nem sokra ők is el mentek és a szerelmemmel kettesben maradtunk ! Ekkor a drágám magához ölelt na most én jövök mutasd meg hogy csábítasz el egy ilyen fiút mint én ! Jó rendben és egy huncut mosoly volt az arcomon !    

2014. március 12., szerda

Egy nap és egy este Castielel !

Most szerencséje volt Castiel nek  mert ma csak 13:00 kor keltett fel !Azt suttogta hogy:Kelj fel azt mondtad hogy ez a mi napunk!  Én gyorsan ki nyitotta a szememet és márt Cast   olyan közel volt  hozzám hogy majd nem meg csókolt én majd nem fel pofoztam  de ő meg fogta a kezemet és azt mondta hogy korán fan még szívi hogy pofozgass engem,még a mai nap meg teheted meg engedem de most kelj fel és gyerünk a randira amit ígértél  nekem ! Én azt sem tudtam miről beszél csak néztem,mert el felejtetem hogy meg ígértem neki?és csak annyit mondtam neki hogy,várt 10 percet és megyek !
Aztán ki ment a szobából! Na végre magamban vagyok,egy cetli van az asztalomon és ezt áll rajta:Szia kicsim ma el mentem a nagyihoz majd holnap jövök kaja és minden egyéb dolog van mulass jól!Anya!
Anya el ment nagyihoz nagyon jó,most meg mutathatom Castne, hogy mit tudok csinálni ha valaki fel bosszant,fel is öltöztem és le mentem Casthoz mehetünk ha te is kész vagy!Akkor el is indultunk !
Sokat sétáltunk mikor Cast meg fogta a kezem és azt mondta  hogy hogy sétál hatnánk!Én belle egyeztem hát mi ért is ne,nem lehet bajon belőle csak nem hiszi hogy ez valamit jelent köztünk!Egy moziba mentünk és meg néztünk egy filmet!Az volt a címe hogy: Csontváros! Nagyon tetszett mind a kettőnknek,és amikor a filmben csókolóztak akkor meg lepett Cast mert meg akart csókolni és sikerült is neki de én meg pofoztam,és azt mondtam neki hogy ha még egyszer  meg próbálja akkor ott és abban az időben vége a randinak és fogom magam és haza megyek és be zárom  meg az ajtót is hogy ne tudjon bejöni rajta,de amikor ezt mondtam akkor fel mutatta nekem a kulcsot és azt mondta hogy előtte  el kel vennem tőle!De akkor el is vettem egy sunyi módon.ha ide adod megcsókollak! De ez nem tetszett neki,legyen fordítva  először meg csókolsz és aztán meg kapod a kulcsot! De én erre azt mondtam nem is lenne az rossz ötlet ha nem jönni Nat........(De nem tudtam befejezni a  mondatomat mert meg csókolt) ! Héj engedj el löktem el magamtól és sikerrel is jártam mert hát erősebb vagyok nála sokkal,ad ide a kulcsom had menjek haza márt szinte üvöltöztem vele!De ő csak azt mondta hogy nem kapsz te semmit mert én csókoltalak meg nem fordítva!De akkor Nataniel léped oda hozzánk valami baj van Elena?Erre Cast azt mondta hogy Héj szöszi én is itt vagyok nem csak ő ! Nat erre és akkor mi van vöröske nem hozzád beszélek!Na Elena mi a baj!Nat kérlek segíts Cast el vette a ház kulcsomat és nem adta vissza!Héj vöri ad vissza a kulcsát és húz el ! De Cast csak annyit mondott hogy majd ő tudja mikor adom oda neki a kulcsot ne rinyálj szöszi,egy csókot Elena és a kulcs a tiéd !Erre én azt mondtam hogy felejtsd el Castiel ide a kulcsommal és megy el még szépen mondom ! Jó  másítok ha kiveszed a hátsó zsebemből a tiéd szívi,na áll az egyesség!Én igen persze,és egy mozdulattal ki vetem a kulcsot köszi Cast húz el ! Még nem végeztünk Elena! De hogy nem Cast őrökre végeztünk! Bocs hogy ezt mondom szívi de nem azt mondtad hogy  örökké szeretni foglak ! Nem azt mondtam,most megyek szia fiúk! Nat köszönt de Cast annyit mondott este még eszt meg beszéljük,várj rám édes !Várnék én de nem leszek otthon mert buliba megyek !Mondtam Cast nek hogy  szívassam,tudtam hogy ez nem fog tetszeni neki ! Azt mondta hogy meg ne próbált ! Miért ne mit teszel vöri követem  Nat beszólását  !   Erre ő azt mondta hogy majd meg látod szívi ! Én csak hátat fordítottam és el mentem!Haza mentem és fel hívtam Dzsenit  hogy nem e tudd valami bulit ma este el mehetnénk ! Azt mondta hogy oké tud 8 kor ott vagyok nálad! Oké várlak 8 ra szia,és le tetem a telefont !El mentem készülődni az  estére! Cast meg fog pukkadni  ha ezt meg tudja ! Le fürdöttem és fel öltöztem ki sminkeltem magam és jött a barátnőm,és mentünk a buliba!De útközben találkoztunk   Cast el,lám lám  hova mennek a szép lányok így ki csípve kérdezte a vöri   én azt mondtam bulizni miért hova  mennék ilyen szépen ? Cast ennyit mondott te mehetsz intette el a barátnőmet ha ő megy megyek én is mert buli van ! De a vöri erre azt mondta de megyek én is ne hogy berugjál  nekem!Nem kell jönnöd nem kell bébicsősz,tudok magamra vigyázni ! na azt meg hiszem !Hagyd  hagy jöjjön velünk  mondta  a barátnőm! Oké ha te akarod akkor jöjjön !Na ez jó döntés volt ! Na menjünk ! Azzal el is indultunk ! Oda  értünk be mentünk és rögtön kértem egy jó erős piát és el felejtsem hogy a vörös is velünk van sokat táncoltam és ittam  nagyon jól éreztem magam és utána haza mentünk a ház elött el köszöntem a barátnőmtől és be mentünk Cast el!  Amire nem számítottam meg csókolt és én vissza csókoltam és fel kapott az ölébe  és fel vitt a szobámba és le dobott az ágyra és csókolóztunk szenvedélyesen és le öltöztettük egy mást   és csókolóztunk a csókunk egyre szenvedélyesebben  azt súgta a fülembe ez lesz a legszebb éjszakád amit sohasem felejtesz e,én erre azt mondtam neki remélem is  hogy igaz ! Akkor meg történt és a csípőnk egy szerre  mozgót és egyszerre értünk el a mennyországba! Utána egy más mellett feküdtünk ! 

2014. március 9., vasárnap

A nagy titkom !

Akkor este nem mentem haza! Mert amit még nem mondtam el és nem írtam le!! Reggel egy átlagos diák vagyok de mikor le szál az éj, akkor egy másik ember lép színre az életemben a bérgyilkos énem még senki nem látta és nem tudott róla,és nem is fog! Meg mentem a várost a rossz emberektől! Ekkor a nevem is más lesz és azt nem más mint az álmok futó mindenki így ismer az éjszaka leple alatt!Még a kinézetem is más és magamba dolgozok!
valahogy így  nézek ki az éj leple alatt:
De ez a a lány az igazságért harcol hogy jobb legyen a világ és minél távolabb tartsa a gonosz a szeretteitől és a városától!Minden este dolgozik és nem áll meg,de tanul is amit haza ér de van két személy akik segítenek ebben de a harcba nem tartanak velem csak amit kell segítenek ezek a személyek nem mások mint a barátaim de nem akar milyen barátok a segítőkészebbek akiket ismerek!
 Caroline
 Kristal
Ők mindenben  a segítségemre vannak amiben csak kell okosak,szépek,ügyesek,bátrak!
Minden ami kell és kérhetek,sohasem árulnák  el hogy ki is vagyok valójában!De bezzeg Castiel ő mást ő szeret  és én is őt de nem merem neki el mondani az igazat mert nem bízok meg benne annyira mert márt egyszer átvert és csalódtam benne akkor még csak kedvelt és össze szűrte a levet egy másik csajjal miközben velem volt,nem volt apu halála elég még ő is rá tetőzőt! Ja és most hogy apu felmerült ő miatta csinálom mind ezt mert megkért hogy ha ő nem lesz fojtassam azt amit ő el kezdet,én meg ígértem  hogy sohasem fogom cserben hagyni! És fojtatni fogom amit ő el kezdet és be is fejezem!!
Ezt az embert öltem meg ma este:
Nem volt könnyű de el bántam vele ahogy eddig mind el! Aztán haza mentem meg fürdöttem és le feküdtem aludni mert ki merültem! De jó holnap szombat,nincs suli,remélem  Castiel nem kelt majd fel hajnalba  ja most is hajnali 2 óra van úgy hogy mindegy csak ne 7 kor keltsen fel mert akkor kiütöm! 

2014. március 7., péntek

Egy átlagos nap,vagy mégsem!

Másnap a suliba:
Mikor beértem! Natanielt láttam meg,mostanság nem beszélek egy barátnőmmel sem,mert nem látom őt vagy a másik nem ér rá mert dolga van!De ez nem is lények,térjünk vissza Nathoz !
Oda mentem hozzá és el kezdtünk beszélgetni  a tegnap estéről! Nat:Nagyon jól éreztem magam veled tegnap,meg ismételhetnénk még egyszer valamikor.Én:Igen én is nagyon jól éreztem magam veled,de sajnos el kell mondanom valamit neked! Nat:Mit?miről van szó? Mond csak bátran! Én: Nem bolondíthatlak magamba,mert én mást szeretek és nem szeretném hogy hiú ábrándokat kérges! De akkor be csengetek,és be is mentünk!Én:Nat nagyon szomorú lettél,miért én csak őszinte voltam veled! Nat:azért márt már késő szóltál,nagyon késő márt beléd szeretem!Én:Sajnálom nem akartalak meg bántani! Kérlek ne haragudj,nagyon sajnálom (vagy mégsem) de el kelet mondanom az igazat!Nat:nem haragszom rád!de magamra igen hogy ilyen hamar beléd szeretem!Én:Majd jobb lesz higgy nekem!De most beszéljünk másról! Nat:Rendben! Egy új diák jön ma a suliba,egy fiú! Én:Hogy mi? Ki az?Mi a neve? (tetem fel neki a kérdéseket) Nat:mi a baj,el sápadtál,jól vagy ?Nem tudom hogy ki ő és azt sem mi a neve!
Én:igen jól vagyok! Mi az hogy nem tudod mi a neve te vagy a suliba a Dök elnök és nem tudod hogy ki jön a suliba! Nat:Sajnálom,de tényleg nem tudom ki lehet az,nem mondta el az igazgatónő azt mondta meg lepetés diák,Amerikából ahonnan te is jöttél!Én:Aha oké! (biztos hogy Castiel lesz az) Nat:Elena itt vagy?
Én:Igen csak el gondolkoztam ! Milyen óránk lesz az első Nat? Nat:oké! Osztály főnöki! Én:oké!
Be is csöngetek,be mentünk a terembe! Bent volt az új diák!Nem mást mint Castiel,én pont mellette ülök,mert pont oda ült,a mellettem lévő padba! Mikor le ültem ő csak vigyorgót rám.Amikor be jött a tanár,akar ki hívta a tanár Castielt,Tanár:Kérem mutatkozón be!Castiel:Sziasztok a nevem Castiel de csak hívjatok Casnek,még valami szeretem a zenét és ott azt a lányt a hátsópadban,a neve nem más mint Elena Salvature! Tanár:Rendben most márt mennyen a helyére! Mikor meg halottam a nevemet akkor le sápadtam teljesen,nem tudtam meg szólalni! Mindenki rám nézett,még Nat is,a barátnőm is! Mindenki le volt döbben ve a nevem hallatán! Cas csak úgy nyugisan oda sétált és le ült mellém és azt mondta nekem! Na én minden kinek el mondtam mit érzek irántad,most te jössz valld be hogy szeretsz engem! Én csak le voltam sápadva és csak annyit mondtam:Tanárút rosszul vagyok,ki mehetnék a mosdóba? Tanár:Igen persze fáradjon ki Elena! Én:Köszönöm tanár úr! Azzal el indultam ki felé! Ki mentem egyenesen a  mosdóba!
Közben az órán!
A barátnőm  tanár úr ki mehetek meg nézni hogy van Elena ? Tanár úr:Igen persze de siessen vissza és ha Elena is jól van ő is jöjjön be az órára meg értette Dzseni !Dzseni: Igen persze tanár úr ! És  azzal a barátnőm ki is jött egyenesen hozzám jött a mosdóba!
A mosdóba:
Meg jött a barátnőm,beszélgetünk egy  kicsit és el mondtam neki mindent Castielről!
Ő meg értet mindent és azt mondta hogy mondjam el Cas nak hogy mit érzek iránta,és akar meg könnyebül a lelkem! Én azt mondtam neki én el mondanám neki de még nincsen itt az ideje hogy el mondjak neki mindent ! Azután vissza mentünk a terembe!
Órán!
Tanár úr: Elena jobban van márt? Én:igen tanár úr! Tanár úr:mennyen a helyére és üljön le! Én el mentem a helyemre és le ültem de nem szóltam egy szót sem Cas nek mert nem akartam vele beszélni,de majd otthon el mondok neki mindent.És akkor ki csengetek az óráról !És minden ki ment.
Szünetbe!
De Nat Én és Cas bent maradtunk mert beszélni akartam velük a történtekről! El mondtam Natnak mi a helyzet és aztán Casnek is,Nat  meg értette de Cas nem nagyon mert ő azt hajtogatta hogy idézem! "Te az enyém vagy Elena,senki másé!" De utána én ki mentem a teremből !Ma még 5 óránk lesz,a 6 a tesi de jó szeretem a tesit! Nagyon  gyorsan teltek az órák,de a tesi márt lassabban telt!Amikor vége volt az órának Nat oda jött hozzám és ezt a képet nyomta a kezembe ezt tőlem és Kentintől kapod!Aztán közel hajolt hozzám és meg akart csókolni de akkor Cas közénk ugrót és amire nem számoztam,Natalit fel nyomta a szekrényre! Írói meg jegyzés:nem akartam csúnyán írni!
Cas azt üvöltözte Nat nak hogy idézem! "Hagyd békén Elenát mert velem gyűlik meg a bajod!" És én akkor közéjük ugrottam és meg védtem Natalit! Ezekkel a szavakkal:Cast hagyd őt békén nem tehet semmiről  csak szeret engem  úgy mint te és csak be szerette volna bizonyítani hogy mit érez irántam!Akkor Cast el engedte és azt mondta nekem ha ő kell hát tessék a tiéd de akkor ne gyere hozzám majd azzal hogy te engem szeretsz! Én erre csak annyit mondtam:hogy te idióta én SZERETLEK ! De nem bánthatod őt csak mert szeret engem, és igaza is van,ő nem kétszínű mint te! De ezt majd otthon meg beszéljük oké most menny haza! Cas:Oké megyek sziasztok! De pedig szöszi vigyáz magadra! Azzal el ment! Nat jól vagy? Nat:Igen menny csak utána én nem szorulok a segítségedre!Én:De.......(akkor a szavamba vágott!)  Nat:Nincs semmi de,menj ! Én: Nem megyek sehová és ha tovább erősködsz hogy megyek még tőlem is kapsz egy pofont ! Nat: Nem mindegy egy pofon ide oda! Menny el most ! "Akkor pofon vágtam" És el mentem!


     

2014. március 5., szerda

A bál napja !

Ma márt 6:00 kor fent voltam! Gyorsan fel öltöztem és 6:08 kor márt lent voltam az ajtóba és vártam Natalit és pontban  6:10 kor meg jött,de  mielőtt csengetett volna ki nyitottam neki az ajtót!
Egyszerre köszöntünk egymásnak! Én kérdeztem hogy indulhatunk e ? Ő erre csak annyit mondott hogy:hova sietünk még van időnk!
Én erre azt mondtam:hogy tudom akkor kerülj beljebb! Nataniel itt vagy ?
Amikor fel eszmélt csak annyit mondott hogy:igen bocsi csak el gondolkodtam ! Én:Semmibaj! Gyere be!
Nat be jött és sokat beszélgetünk amikor 30 kor indulni akartunk az igazgatónő hívta Natanielt hogy ma nem kell be menni suliba a bál miatt majd csak 20:00 kor kell bent lenni a suliba a bálon!!!!
Natali nevetve mondta nekem el az örömhírt hogy ma nincs suli csak a  bálra kell menünk!
Én:de jó!Nat kérdezhetek valamit? Nat: igen persze amit csak akarsz !  Én: el tudnál jönni velem valami ruhát venni a bálra,mert még nincs ruhám,és amivel te fiú vagy tudod hogy mi áll jól!
Nat: (El pirult ) i.....igen  persze! Én: a nyakába borultam,köszi rendes tőled hogy segítesz!  oké akkor mehetünk? el is indultunk volna 7:00 kor de eszembe jutott Castiel hogy  nálam aludt,és írok neki egy cetlit amit itt hagyok az asztalon és majd meg nézi ha fel kell ! Ez volt a cetlire írva: Szia Castiel,el mentem vásárolni majd jövök kaja van a hűtőbe és inni való is Üdvözlettel:Elena ! És  el mentünk Natal ruhát nézni!Rögtön a plázába mentünk,hát ha találok valamit,jó ruhát! Persze amiket fel vettem mindent meg kellet mutatnom Nat nak !  Sok ruhát fel próbáltam,de csak 2 tetszett nekem ! Meg vettem mind kettőt! Utána mentünk haza! Nat: Most itt elválunk mert megyek készülni a bálra! Ja de mielőtt el felejtem el jössz velem a báléba Elena? Én:i....igen persze hogy el megyek veled !! Majd 19:30 ra megyek érted ! Oké szia akkor 19:30 kor találkozunk ! És mentem haza,készülöd ni!
Márt mikor haza értem fel volt Castiel is ! Köszöntem neki és fel mentem készülődni igaz 4 órám volt hogy kész legyek de szeretek sokat vacakolni a tükör elött! Be festetem a hajamat szőkére és készülődtem tovább!
Amikor Nat jött márt teljesen készen voltam! Amikor csengetek le mentem és ajtót nyitottam  és Nat állt  előttem! 
Így néztem ki: 
El is indultunk a bálba! Nagyon jól éreztük magunkat ! A  bál végén Natali be vallotta hogy szeret engem!De én nem tudtam neki semmit mondani!Mert én Castiel szeretem és nem öt,most mondtam volna el neki hogy nem tudom szeretni öt!Utána haza kísért! El köszöntünk és be mentem aludni!


2014. március 3., hétfő

Az előkészületek !

Miután Nataniel haza kísért fel mentem és meg fürdöttem,és utána fel néztem fészre, írt a másik barátnőm aki még Los Angelesben él! Azt írta idézem: Szia! ma beszéltem Castielel és azt  mondta hiányzol neki és márt látni akar téged,meg beszélni veled! Én vissza írtam hogy:Nem érdekel mert nekem már más tetszik és nem akarok bajokat ebben a városban is,úgyhogy ne mond meg  neki hogy hol lakok és mi a címem!
Rögtön kaptam is a válasz a barátnőmtől mert fent volt!Ezt írta:Bocsi márt késő márt meg mondtam és oda tart hozzád! Én ezt írtam vissza:Oké nem baj meg bocsájtok,márt mindegy! Jöjjön ha akar!
De márt nem írt vissza mert kilépet! Én is el mentem le feküdni mert holnap Natal megyek suliba!
Reggel csörgött a telefonom  Nat hívat márt 6:00 kor,fel vetem! Azt mondta hogy megyek le márt itt áll az ajtóba! Én gyorsan ahogy voltam pizsibe le mentem és ki nyitottam az ajtót!
Nat be jött és fel mentem el készülni,de fel jött a szobámba és mondta hogy siessek,mert  hamarabb be kel menünk a suliba! Mondtam neki 1 perc és mehetünk! Kész vagyok indulhatunk!
 Így néztem ki:   
 El is indultunk a suliba,de mikkor ki értünk Castiel állt meg előttem! Köszöntem neki és ő is  nekem,aztán be mutattam Natnak! És mondtam Castielnek  hogy most mennünk kell mert nem akarunk el késni a suliból!
De ő azt mondta hogy csak egy percet kér,hogy beszéljen velem! Én mondtam neki hogy most nem alkalmas  majd fel hívom ha haza értem,vagy várjon meg itt még haza nem érek, és beszélünk!
Azt mondta rendben meg várlak itt!
És márt mentünk is Natal a suliba,mert ha nem érünk be akkor az igazgatónő   ki fog akadni!
Be értünk és el kezdtük a bálra a dolgokat megcsinálni! A miután kész lettünk vele mentünk órára! Tesi az követe a Angol,magyar,matek,kémia,töri! Mindegyik órán Natal ültem és figyeltünk!
Amikor vége lett a törinek,mentem haza Natal mert haza kísért! A kapuba el váltunk és be mentem és ott volt Castiel! Ahogy mondta meg várt! Ez márt nagy csoda tőle! Sokat beszélgetünk és el mondta hogy hiányoztam neki meg hogy kedvel nagyon,és mondta hogy tudja hogy ő is nekem! Gondolataim:Na a pletykás barátnőm mindent el mondott neki!De fel keltem a gondolkodásból mikor Castiel meg fogta a kezemet! Én mondtam neki ne álmodozz barátom mert nekem Nat tetszik!
De Castielnek az volt a válasza az a ficsúr!!!
Én mondtam neki hogy igen az a ficsúr!
De ő nem hite el,én sem hittem volna el mert hazudtam,nekem mindig is ő tetszett amióta meg láttam, első látásra bele szeretem! De akkor hirtelen  felém hajolt és meg akart csókolni!De én el hajoltam!
Mondtam neki mit gondolsz te magadról te féreg, ki vagy te itt hogy csókolgatsz engem! Menj el most azonnal  nem akarlak látni sem! Azzal ki is ment és még meg jegyezte:NEM EZ VOLT AZ UTOLSÓ HOGY TALÁLKOZTUNK!! Én mondtam neki az lehet hogy nem de az igen hogy meg akartál csókolni!
Azzal kiment az ajtón!! Én el mentem le feküdni,de mielőtt le feküdtem volna Nat tol kaptam egy üzenetet,azt írta:hogy holnap 6:10 re ott leszek érted,legyél fel!! Vissza írtam neki hogy: fel leszek!! :)
És végül el aludtam!!

 

2014. március 1., szombat

Az ismeretlen!!

Nem más állt ott előttem mint a keresztanyám!! 
(Írói megjegyzés:tudom hogy azt vártátok hogy Castiel lesz ott!!!)
Nagyon régen nem láttam őtt tán vagy 4 éve! 
Én:szia keresztanya,mi járatban erre,régen láttalak!
Keresztanya:szia drágám,csak látni akartalak. Mert márt régen láttalak,csak csupán ez miatt jöttem ide!!
Én:meg öleltem!
Ő:És ki ez a helyes fiú veled?
Én: Ő itt Nataniel,az osztálytársam és a Dök elnők a suliba.
Ő: értem!
Be mutattam őket egy másnak! És utána Nataniel el köszönt és haza ment! Én be mentem keresztanyával a házba! Sokat beszélgetünk és mesélt a dolgokról hol járt eddig!Este nem akartam hogy magában mennyen haza így mondtam neki aludjon ott!
Másnap!
fel keltem 6:45 kor és le  mentem meg reggelizni,de nagy meglepetésemre kereszanya meg csinálta a reggelit! Köszöntünk egy másnak és meg reggeliztem és fel mentem készülődni 7:10 kor készen voltam! De valaki csengetett és keresztanya kinyitotta az ajtót, és fel szólt hogy jött Nataniel siesek,ő megy majd még találkozunk! Le mentem és indultunk Nataniel el a suliba!
Amint beértünk az ajtón az igazgatónő fogadott minket!
Mondta hogy menjünk a tanáriba mert beszélni akar velünk!
Mi követük öt az igazgatói irodába!
Azt mondta hogy szeretné ha segítenénk neki  valamiben!
Mi:azt mondtuk hogy persze hogy segítünk neki amiben csak kell!
Igazgatónő: Rendben! Abba kellene segíteniük hogy ki tennék ezt a folyosóra a falakra!
Mi: ezek mik igazgatónő?
Igazgatónő: Bált rendezünk és ez a plakát mutatja hogy mikor és hol lesz a sulibál!!!
Mi: Rendben!!
És el indultunk hogy ki tegyük minden hova a papírokat.
Párperc múlva kész is voltunk! Vissza mentünk az igazgatónőhöz!
Mi: Készen vagyunk igazgatónő!Még valamiben kell segíteni? 
Igazgatónő: Nem el mehetnek!
És márt mentünk is az osztályba! Az első óránk matek volt,és azt követe a biológia,töri,kémia,infó és végül a tesi óra!
Tesin Natanielel voltam párba mert a barátnőm mással volt !
Amikor vége volt a tesinek márt alig vártam hogy haza érjek,de Nataniel utánam szólt hogy haza kísérne ha nem baj!
Én mondtam neki hogy nem baj!
És nyomot egy puszit az arcomra! El indultunk!!!