2014. május 30., péntek

Nyári szünet Castiel el !!

Ma reggel jön a szerelmem,márt alig várom,hogy ide érjen a repülő gépe !!Én megyek ki elé a reptérre.1 óra kor szál le itt és még csak 10:00 van !! Elmegyek készülődni és megkajálni! El is mentem felöltözni . Felvettem egy fehér hosszú nacit,egy mintás felsőt és felé egy kardigán-féleséget, egy torna cipőt, a hajamat kiengedve hagytam ,és befontam egy kicsit,mint ha hajpánt lenne benne, úgy nézett ki !!!  Meg is kajáltam és márt indultunk is reptérre  márt délbe el indultunk Rodrigo val . 1 óra amire oda érünk mamától !! Amikor a kocsiba ültünk Rodrigo közölte velem hogy van mamának egy villája nagyon szép !
Ezt miért mondod el nekem Rodrigo ?? Azért mondom el Elena,hogy együtt lehess Castiel el egy kicsit ! Köszönöm hogy el mondtad!! Még sokat beszélgetünk a kocsiba ! Amikor oda értünk pont láttam leszállni a repülőt ! Ki szálltam a kocsiból és a bejárat felé szaladtam mint egy kis gyerek aki régen látta a szerelmét ! Rögtön meg láttam őt ! Castiel ! " Szinte márt üvöltöttem a nevét " Rögtön meg hallotta a nevét és fel is ismerte a hangomat ! Elena ! Meg fordult és ki tárta a karjait felém azt jelezve hogy fúsak a karjaiba ! Úgy is tettem szél sebesen a karjai közé fontam magam ! Szerelmem márt alig vártam hogy ide érj !! Én is de most ne beszélj csak ölelj szorosan magadhoz Elena ! Majd még sok időnk lesz rá szerelmem,de most induljunk ! Márt mama vár minket ! Rendben akkor ne is várasuk őt ! El indultunk a kijárat felé ! Rodrigo mondta hogy üljünk hátra ! mi úgy is tettünk ! Castiel egész úton ölelt magához ! Egy óra múlva márt mamával beszélgetünk ! Aztán rá kérdeztem a villára is ! Nagyika azt hallottam hogy van egy villád itt a közelben ? Igaz Elena ! De  most ez miért érdekel téged ?? Azért mert oda szeretnék menni ma este ! Te és Castiel ? Igen nagyi de ne gondolj rosszra ! Nem gondolok én semmire ! Gyere velem Elena és oda adom a villa kulcsait ! Rendben nagyika ! Azzal el mentünk nagyival a szobájába ! Elő vette a kulcsot! Figyelj Elena védekezz rendben ! Nagyi rendben,de nem fog történni semmi amit én nem akarok ! Rendben . Mennyire van innen a villa ? 1 és fél óra hossza . Oké . 20 kor indulunk addig kérdez ki Castiel nagyika . Úgy lesz. Pont be értünk a konyhába a szerelmem báj csevegett Rodrigoval !  Elnézést hogy  közbe szólok ! Rodrigo te még jössz nekem egy szívességgel ezt ne feled ! Nem feledem Ella ! Tudod hogy nem szeretem ha így nevezel vagy hogy becézgetsz ! Tudom de én szeretem ha ideges vagy ! Amúgy   mikor szeretnéd be hajtani a szívességed rajtam ?? Most gyere velem ! Örömmel hölgyem ! Azzal el is indultunk ki az ajtón ! Mit szeretnél  ! Csak egy apróságot. Mi lenne az ? Vezess körbe a birtokon ! Ezt kérni sem kell.Mehetünk. El is indultunk egy óra múlva mindent tudtam hogy hol van és meg is jegyeztem. Aztán vissza mentünk a házban ! Fel mentem a szobámba és át öltöztem egy kényelmesebb ruhába. Aztán meg ebédeltünk és indultunk és Castielel de Rodrigo vitt el minket a villába és vissza ment mamához !Mi be mentünk a villába ! Nagyon gyönyörű volt mese szép egy álom !!!  aztán le is feküdtünk aludni mert álmosak voltunk !

2014. április 20., vasárnap

Végre vidéken !!

Nem érdekel hol vagy,de ha ma nem láthatlak meg ölöm magam ! Mert nem láthatlak! Te vagy ami éltett,te nAmi után meg érkeztünk vidékre Rodrigo-val !! Nagyon boldog volt nagyi  nagyon örült hogy ott vagyok. 
Azt mondta hogy, nagyon örülök hogy itt vagy El !! Ő így szokott hívni !! Most gyere és  meg mutatom a szobádat !! Rendben nagyi ! Meg is mutatta ! Nagyon szép nagyi,örülök hogy itt lehetek nálad,régen láttalak ! Én is örülök hogy itt vagy ! Márt hiányoztál ! Te is nekem nagyika !! Márt nagyon régen mondtad ez vagy csak ritkán vagy itt El ! Hát inkább ritkán járok nagyika !! Sajnos El ez igaz !! Meddig maradsz ! 2 hónapig !! Az nagyon jó !! Mesélj holnap most pedig aludd ki a fáradt utazást !! Rendben nagyika mindent el mesélek,jó éjt majd reggel találkozunk !!! Rendben jó éjt El !! Este a vörös démonommal álmodtam ! 
Másnap 10:00 kor keltem fel ! Azon gondolkodtam hogy ha Cast is itt lenne milyen jó lenne ! Talán márt el is olvasta a levelemet ! Írok neki egy üzenetet ! Meg is írtam! Ez állt benne: Szia kicsim ! Ha el olvastad a levelem márt nem találsz otthon mert el utaztam és nem tudom mikor megyek vissza ! Majd el mondom hol vagyok de nem biztos! Sajnálom hogy nem mondtam meg a levélben tudod miért nem ! Való színű nem is fogom ! Annyit el mondok hogy 2 hónap és találkozunk !
Le mentem és meg reggeliztem nem mondhatom reggelinek inkább 10 órainak ! Utána el mentem sétálni Rodrigo-val! Meg mutatta vidéket !! Mi közbe sétáltunk  kaptam  egy üzenetet a szerelmemtől ! El kezdem olvasni ! élküled meg halok,te vagy minden ami ért a szívem dobog még,te vagy minden lélegzetem ! 
Ami közben olvastam el mosolyodtam. Rodrigo erre fel figyelt ! Mi a baj ? Semmi csak Cast írt ! Szerinted ez az üzenet után meg írjam neki hogy hol vagyok ? Nyomtam a telefonom a szeméhez ! El olvasta ! Szerintem igen ! Rendben, meg írtam neki hogy hol vagyok ! Haza is értünk !  Amire vissza értünk nagyika márt a vacsival várt minket ! Meg vacsiztunk és fel mentem aludni! Reggelre itt lesz Cast is várt várom !! Ezzel a gondolattal aludtam el !!

2014. április 8., kedd

A nyári szünet 2 rész !

Ma mikor felkeltem arra gondoltam végülis értesitem a vörös démonomat! Ezért írok neki egy levelet amit el küldök neki! Ez ált a levélben : Szia SZERELMEM! Elutazom egy időre az titok,hogy hova mert nem akarom hogy velem gyere! De adtól hogy nem leszek itt még figyelni foglak! Szeretettel a te szerelmed a mindened! Amikor ezt olvasod márt nem leszek itt! Amikor meg írtam le mentem anyuékhoz! Sziasztok! Elena ma indulunk este. Tudom csak még el intézek valamit és mehetünk. Rendben de sies. Rendben anyu. Sziasztok. Puszi. Azzal el mentem Castiel házához be csúsztattam a levelet és haza szaladtam. Mehetünk Rendben. Azzal el is indultunk Rodrigoval vidékre!

2014. április 3., csütörtök

A nyári szünet !

Másnap mentem suliba,amikor mentem a  buszhoz, találkoztam a vörös démonomal !
Szia szerelmem! Hogy vagy ? Szia ! Nagyon jól, mert látlak !  Be értünk a suliba! Az igazgatónő mindenkit a torna terembe hívot! El is kezdte a mondandoját! Holnaptól nyári szünet , ma pedig csak két óra lesz meg tartva! Most pedig menjenek órára ! Mindenki el ment órára ! De jó ma csak egy ének és egy infó lesz ! Mind a kettön Castielel ülök!
Amikor vége lett az óráknak magamba sétáltam haza ! Amikor haza értem ! Mindenkivel  közöltem a hirt! Anyu kérhetnék valamit ? Igen persze kicsim bármit! El szeretnék menni vidékre a nyári szünetbe  Rodrigoval a nagyihoz! Rendben kicsim el engedlek! De csak te és mi lesz a vörös fiú val? Jah vele semmi ! Neki nem kell tudnia róla ! Rendben lányom ! Akkor holnap utazunk Rodrigo ?  Igen Elena ! Holnap este megyünk! Oké! Megyek be pakolok a bőröndbe  ! Sziasztok ! Fel mentem a szóbába és el keztem be pakolni a holnapi út ra ! Nagyon boldog voltam hogy mehetek vidékre nagyihoz, de egyben ideges is voltam hogy még távol vagyok Castiel meg fog e csalni valakivel ! Ezért írtam a barátnőmnek hogy vigyeljen oda Castielre hogy miket csinál még én távol vagyok ! Vissza írt hogy figyelni fogja minden lépését! Köszi barátném ! Most megyek pakolok mert holnap útazom vidékre a nagyihoz! Rendben szia jó nyaralást! Köszi ! Azzal fojtattam a pakolást! Mindent be pakoltam csak azt nem amit holnap fel veszek ! Le feküdtem aludni ! Castielel álmodtam !

2014. március 21., péntek

Egy régi barátnő, anyu haza jön!

Ez a nem várt személy egy régi barátnőm volt !  Akivel össze vesztem mert azt hitte hogy meg csalja a barátja még hozzá velem ! Deborah esküt ellenségek  lettünk azon a pénteki napon ! Te meg mit keresel itt ? (  förmedtem rá ) Elena: neked is szia az az sziasztok ! Csak azért kerestelek fel hogy..... De én szavába vágtam. Nem érdekel mit akarsz hagy engem békén,azok után amit hitél rólam ! Elena csak hallgass  végig  fontosat akarok mondani neked ! Nem hallgatlak végig ami után azt hited hogy el árultalak és meg csalt velem a pasid......Ekkor Castiel a szavamba vágott. Hallgasd meg szerelmem ! Oda fordultam a drágámhoz  érted mindent,de csak miattad !  Na beszélj Deborah ! Az a helyzet  Elena hogy mindenben igazad volt amiket akkor mondtál nekem Kentinről,és sajnálom hogy téged hibáztattalak mindenért! Nem kérlek hogy bocsájts meg nekem azért amit tettem veled,de el akartam mondani ! Rendben Deborah,nem is fogok meg bocsájtani mert tönkre tetted az életem azon a napon és mindenki rám volt szállva hogy mit tettem,de kösz hogy el mondtad ami a szívedet nyomta ! Köszönöm Elena hogy meg hallgattál,és tényleg  sajnálom amit tetem veled! Rendben Deborah  ennyi mert tényleg nem érek rá  erre otthon vár a vendégem ! Rendben akkor szia ! Szia Deborah és üdvözlöm a szeretőmet ahogy te hited,az az Kentint!  Rendben át adom neki ! Oké szia !! Azzal el indultunk a vörös démonommal ! Szerelmem miért nem bocsájtottál meg neki hisz az a múlt és nem a jelen ! Ebbe kérlek ne szólj bele ha tényleg annyira szeretsz amennyire mondod ! Hát rendben nem szólok bele ! Köszi szerelmem !  Szívesen ! Márt majd nem a  háznál voltunk amikor meg  láttam anyu kocsiját ! Aj aj szerelmem szerintem ne gyere tovább mert ha anyu meglát megfog ölni engem ! Szerelmem engem nem érdekel anyukád csak az hogy ne essen bajod és hogy boldog  legyél ! Rendben akkor most itt el köszönünk ! Rendben szerelmem ahogy szeretnéd akkor szia ! Csak így nem köszönsz el tőlem,nekem egy szia nem elég szívi ! Ó bocsi és azzal szenvedélyesen meg csókolt ! Na így most márt el engedlek rólad fogok álmodni szerelmem szia ! Szia drágám majd holnap itt várlak hogy induljunk suliba ! Rendben szia ! Azzal  futottam haza és be mentem a házba! Sziasztok köszöntem ! Szia Elena köszönt Rodrigo ! Szia kicsim !  Anyu végre haza értél és meg öleltem ! Kicsim engedj el mert meg fulladok ! Jaj bocsi csak annyira örülök neked ! Azt vettem észre kicsim ! Hogy múlattál amíg nem voltam itthon ! Nagyon jól anyu ! Rodrigo  hogy vagy ? Köszi Elena jól ! Asszonyom akkor én indulok is haza ! Várj Rodrigo,hova  mész ilyen hamar maradj még szerdáig ! Hát  rendben de nem akarok z....  Ekkor én közbe vágtam ! Nem zavarsz minket ellenkezőleg én is szeretném hogy maradj ! Rendben nem mondok ellent két ilyen szép nőnek ! Köszönjük ! Anyu megyek meg csinálom a házit és jövök ! Rendben kicsim! Várj Elena ha nem baj veled mennék hátha segíteni kell valamiben ! Rendben Rodrigó gyere ! Azzal fel mentünk a szobámba ! Meg csináltam a házit,de a matekba Rodrigo segített mert nem nagyon értetem ! Köszönöm hogy segítettél ! Semmiség Elena !
Deborah:



Kentin:






Rodrigo:



2014. március 20., csütörtök

Hétfői nap !

Még az nap délután el mentem bevásárolni  a suliba vettem kaját és vacsi hoz is !
Haza mentem de amikor haza értem és ki pakoltam el kezdtem keresni  a fiúkat, de nem voltak otthon ezért fel hívtam a vörös ördögömet ! Szia hol vagy ?  Szia kicsim el mentünk egy kicsit Rodrigoval meg mutatom neki a várost ! Rendben de utána gyertek haza mert hiányzol ! Rendben kicsim nem sokára megyünk ! Rodrigo:Ki volt az csak nem Elena ? De ő volt hogy siessünk haza mert hiányzok neki ! Rendben akkor ne is várasuk meg a hölgyet megyünk rögvest ! De hogy megyünk meg haza kell mennem a kutyámért ! Renden de utána induljunk haza ! Jól van ne parázz utána megyünk ! Castiel  el ment a kutyáért és 30 óra múlva be is toppantak Rodrigoval ! Sziasztok ugrottam   a vörös démonom nyakába és szenvedélyesen meg csókoltam ! Hol voltatok ennyi ideig ? Néz le egy kicsit és meg látod le pillantottam és Démon volt ott! Meg szeretgetem ! Aztán oda fordultam  Rodrigohoz hogy telt a napod ebben a nagy városban !Köszönöm kérdésedet Elena, nagyon jól telt a napom ! Az remek de most megyek mert le ég a kaja!Drágám nem kísérnél el ?   De szerelmem persze hogy el kísérlek ! Azzal meg fogtam a derekát és magammal húztam a konyhába !  Amikor a fazékba néztem meg hogy mikor lesz jó a kaja a vörös démonom meg fogta a derekam és közelebb jött hozzám és a nyakamat meg csókolta, én bele remegtem ! De rá szóltam,héj hagy márt abban vendég van ! De ő nem törődve a mondatommal tovább csókolta a nyakamat ! De el löktem magamtól ! Most mi a baj szerelmem rosszat csinálok ? Igen de idióta vendég van  kint és még hozzá figyel is minket te meg itt csókolgatsz! Normális vagy el mond mindent anyunak anyu  meg ki ki fog akadni te is tudod hogy milyen ! Jó jó bocsi már is ki megyek ! Nem azt mondtam menjél ki  hanem hogy most ne csókolgass ! Rendben akkor maradok de azért át karolhatlak ? Igen persze csak légy óvatos ! Oké és azzal megint át karolt ! Na kész a vacsi megy és szólj Rodrigonak hogy jöhet enni és adjál valamit demónak is ! Rendben máris indulok főnök asszony ! Én ezen csak mosolyogtam! Ki ment és pár perc múlva márt Rodrigo jött be! Mondtam neki hogy  ülj le ! meg vártuk Castielt és el kezdtünk   vacsizni ! Minden jól ment aztán el mosogattam  ! Fel mentem és márt a vörös démonom feküdt az ágyban ! És felém mutatott és ezt mondta gyere ide mutatok valamit ! Én szép lassan oda mentem amikor oda értem meg ragadta  a kezemet és magához rántott ! Ezt mondta most márt az enyém vagy nem engedlek el ! Azzal szenvedélyesen csókolgatni kezdett nem tudtam neki ellen állni ezért át engedtem a szenvedélynek magam ! Szeres engem és ne állj le ! Te kértél rá ne feled és el kezdett le öltöztetni ! Mikor márt csak a takaró takart el minket, szenvedélyesen szerettük egymást !
Másnap:
már 6:30 kor fel voltám amivel hétfő van amikor fel keltem a vörös démonom is fel kelt !  Te meg hava készülsz kérdezte a szerelmem! Hát öltözni ma suli megyek le tusolok és fel öltözök te is csináld ezt ! Akkor fürödjünk együtt és öltözünk és mennyünk suliba ! Rendben ! Akkor gyere ! Elmentünk le fürdeni és fel öltöztünk és mentünk a buszhoz !   Pont időben értünk oda ! Amikor oda értünk a sulihoz kéz a kézben bementünk ! Be mentünk az osztályba és le öltünk a helyünkre ! Pont  énekórával kezdtünk  én imádok énekelni  ezért amikor a tanár be  jött rögtön az én nevemet mondta ! Elena  Salvature itt van ? Igen itt vagyok tanárnő ! ( emeltem magasra a kezem) Rendben jöjjön ki és kezdje meg az órát egy dallal ! Ki is mentem és a kedvenc dalomat énekeltem el ! A  Te Creo t ! Amikor végeztem mindenki fel állt és tapsolt ki véve a vörös démonomat mert ő tudta hogy neki éneklek és oda jött és azt mondta én is szeretlek és meg csókolt ! Ez után nagyon gyorsan el teltek  az órák ! Mint mindig  ez a nap sem  volt átlagos mint minden hétfő ! Haza felé tartottam mikor meg jelent egy nem várt személy !

2014. március 16., vasárnap

A buli utáni nap !

Ekkor a drágám magához ölelt na most én jövök mutasd meg hogy csábítasz el egy ilyen fiút mint én ! Jó rendben és egy huncut mosoly volt az arcomon !El toltam magamtól és azt mondtam neki hogy el csábítalak egy feltétellel! Mi lenne az,hogy nem leszel féltékeny ha egy másik fiú meg ölel mondjuk Nataniel,és meg bízol abban ha azt mondom hogy szeretlek és nem kell féltékenynek lenned! Rendben ha csak ez a feltétel bele megyek ! Ekkor el kezdtem simogatni  és egy pillanat múlva márt a hideg kezem a pólója alatt volt és úgy simogattam aztán ő akarta ugyan ezt csinálni de el toltam a kezeit és ezt súgtam  a fülébe  te nem csak én! Ő erre el mosolyodott,én folytattam  a kényeztetés és egy mozdulattal le vettem a  felsőt róla és csókolgatni kezdtem a kockás felső testét és ő csak tűrte a kényeztetésemet,de közben ezt súgta a fülembe nem bírom ki hogy ne érintselek meg ! Nem tudtam válaszolni sem mert magához ölelt és csókolgatni kezdte a nyakamat és le vette a ruhát rólam és csókolgatni kezdett minden hol ahol csak ért, aztán fel vett az ölébe és fel vitt a szobába és le dobott az ágyra szenvedélyesen csókolóztunk és simogattuk egy mást !( Írói megjegyzés:Nem írom le még miket csináltunk mindenkinek van képzelete ! )  Meg történt és egy más mellet feküdtünk mind ketten ki voltunk fáradva ! Egy más karjaiban aludtunk el !
 Másnap:
Egy más karjaiban keltünk fel,de én azt súgtam a fülébe el megyek tusolni  és majd jövök,ez a meg jegyzésen nem tetszett neki mert rögtön rá vágta! Magadba és nem velem, most magamba megyek törődj bele drágám, hát jól van bele törődtem  de ami előtt el vész kérek egy csókot és azzal meg csókoltam! El indultam a fürdő felé,meg fürdöttem és egy szál törülközőben mentem ki a szobába egyenesen a szekrényem fele vetem az irányt és kutatni kezdtem benne de ekkor egy erős kéz fogta meg a derekam és én hagytam mert tudtam hogy a szerelmem az ! Azt mondtam neki hagyd abba öltözz fel   mert takarítunk azzal el is engedett  és azt mondta ha te mondott akkor azt teszem és el kezdet fel öltözni ahogy én is ! Utána le mentünk  és el kezdtünk  takarítani mi után minden kész volt fel mentem fészre és meg néztem az üzenő falamat olyan sok volt a dicsérő üzenet hogy csak néztem ! Amikor jött egy üzenetem Castiel től! Jó volt a buli de az este a legjobb amit eddig el képzeltem volna az életemben szeretlek a te vörös démonod ! Vissza írtam neki:köszi,az éjszaka  nekem is nagyon jó volt képzelet ben  nem ilyen gyönyörű! De ő nem írt vissza hanem oda lopózót mögém és meg csókolta a nyakamat,meg fordultam és szenvedélyesen meg csókoltam ! Ezt mondtam neki:Nélküled én semmi lenné szerelmem,meg halnék érted,örülök hogy vagy nekem ! Ő azt mondta hogy én is így érzek!  Ekkor valaki kopogott  oda mentem és ki nyitottam az ajtót egy jó pasi állt az ajtómban , szia!te kivagy? (köszöntem neki) Szia neked is ! A nagyid  küldött és anyukád hogy nézzelek meg hogy jól vagy e, vidékről jöttem hogy meg mézelek ! Rendben és mi a becses neved? Rodrigo   vagyok,te pedig ha nem tévedek Elena ! Pontosan Elena vagyok ! A beszélgetést a vörös démonom zavarta meg !  Szerelmem ki ez az úri ember? Drágám ő itt Rodrigo vidékről jött meg látogatni engem hogy minden rendben van e ! Rendben hívd be ne álldogáljon kint ! Én: gyere be Rodrigo foglalj helyet,szerény ott honomban !
Meddig maradsz  ha meg kérdezem ? Hát szerdáig maradok a városban még édes anyukád nemtér haza vidékről ! A háttérben   márt Castiel fogta a fejét és ezt mormogta most nem tudom majd  csókolgatni Elenát mert ez a pasi itt lesz !  Én ezt mindet hallottam és hogy kicsit idegesítsem a démonomat meg kérdeztem Rodrigotól hogy nem a maradnál nálunk este ? De szívesen ha márt így meg kérdett! Ekkor a vörös démonom kikelt magából! Na azt márt nem ő nem marad itt mert én akkor le lépek az is biztos ! Nyugi Castiel nem kell balhézni igaz nem így volt el tervezve,hát nem úgy hogy kettesben leszünk! El nézést hogy  meg zavarlak titeket de Elena csörög a telefonod nem viszed fel lehet édes anyukád hív ! De köszönöm   hogy szóltál,és a telefonomért nyúltam fel vetem ! Szia kicsim Rodrigo  oda ért márt ? Igen anyu itt van ! Rodrigo üvöltött hogy jó napot asszonyom meg jöttem a lányához ! Mond meg Rodrigonak hogy azt üzenem hogy minden percben figyeljen téged  és a barátodat! Rendben anyu át asom és le tetem a telefont anyu üzeni  Rodrigo hogy figyelj ránk minden percben ! Rendben de most megyek tanulni mert holnap suli te is gyere Castiel  és követett a vörös démonom ! És ma mit tanulunk Biológiát esetleg ! Ne  legyél hülye vendégünk  van és lehet most is hallgatózik! A vörös démonom csak azt mondta nem érdekel és meg csókolt szenvedélyesen !