2014. április 20., vasárnap

Végre vidéken !!

Nem érdekel hol vagy,de ha ma nem láthatlak meg ölöm magam ! Mert nem láthatlak! Te vagy ami éltett,te nAmi után meg érkeztünk vidékre Rodrigo-val !! Nagyon boldog volt nagyi  nagyon örült hogy ott vagyok. 
Azt mondta hogy, nagyon örülök hogy itt vagy El !! Ő így szokott hívni !! Most gyere és  meg mutatom a szobádat !! Rendben nagyi ! Meg is mutatta ! Nagyon szép nagyi,örülök hogy itt lehetek nálad,régen láttalak ! Én is örülök hogy itt vagy ! Márt hiányoztál ! Te is nekem nagyika !! Márt nagyon régen mondtad ez vagy csak ritkán vagy itt El ! Hát inkább ritkán járok nagyika !! Sajnos El ez igaz !! Meddig maradsz ! 2 hónapig !! Az nagyon jó !! Mesélj holnap most pedig aludd ki a fáradt utazást !! Rendben nagyika mindent el mesélek,jó éjt majd reggel találkozunk !!! Rendben jó éjt El !! Este a vörös démonommal álmodtam ! 
Másnap 10:00 kor keltem fel ! Azon gondolkodtam hogy ha Cast is itt lenne milyen jó lenne ! Talán márt el is olvasta a levelemet ! Írok neki egy üzenetet ! Meg is írtam! Ez állt benne: Szia kicsim ! Ha el olvastad a levelem márt nem találsz otthon mert el utaztam és nem tudom mikor megyek vissza ! Majd el mondom hol vagyok de nem biztos! Sajnálom hogy nem mondtam meg a levélben tudod miért nem ! Való színű nem is fogom ! Annyit el mondok hogy 2 hónap és találkozunk !
Le mentem és meg reggeliztem nem mondhatom reggelinek inkább 10 órainak ! Utána el mentem sétálni Rodrigo-val! Meg mutatta vidéket !! Mi közbe sétáltunk  kaptam  egy üzenetet a szerelmemtől ! El kezdem olvasni ! élküled meg halok,te vagy minden ami ért a szívem dobog még,te vagy minden lélegzetem ! 
Ami közben olvastam el mosolyodtam. Rodrigo erre fel figyelt ! Mi a baj ? Semmi csak Cast írt ! Szerinted ez az üzenet után meg írjam neki hogy hol vagyok ? Nyomtam a telefonom a szeméhez ! El olvasta ! Szerintem igen ! Rendben, meg írtam neki hogy hol vagyok ! Haza is értünk !  Amire vissza értünk nagyika márt a vacsival várt minket ! Meg vacsiztunk és fel mentem aludni! Reggelre itt lesz Cast is várt várom !! Ezzel a gondolattal aludtam el !!

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése