2014. április 8., kedd
A nyári szünet 2 rész !
Ma mikor felkeltem arra gondoltam végülis értesitem a vörös démonomat! Ezért írok neki egy levelet amit el küldök neki! Ez ált a levélben : Szia SZERELMEM! Elutazom egy időre az titok,hogy hova mert nem akarom hogy velem gyere! De adtól hogy nem leszek itt még figyelni foglak! Szeretettel a te szerelmed a mindened! Amikor ezt olvasod márt nem leszek itt! Amikor meg írtam le mentem anyuékhoz! Sziasztok! Elena ma indulunk este. Tudom csak még el intézek valamit és mehetünk. Rendben de sies. Rendben anyu. Sziasztok. Puszi. Azzal el mentem Castiel házához be csúsztattam a levelet és haza szaladtam. Mehetünk Rendben. Azzal el is indultunk Rodrigoval vidékre!
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése