Kedves olvasók!!
Ez a történet egy lányról szól Elena Salvature !!!
Egy kedves lányról,de azt nem szereti ha ki beszélik a háta mögött,és a szemébe le tagadják !!
Sok mindenki szereti de nem legjobb ember hiába kedves,ha kell meg védi magát és a barátnő itt!
Jah és nem a legjobb tanuló!! Van egy legjobb barátnője Dzseni Moris!
Sokat pletykálnak!! Van egy fiú akibe szerelmes de nem meri be vallani
neki hogy mit érez iránta!!
A fiú neve Castiel! Vörös a haja nagyon jól öltözködik és nagyon cuki,de mögötte mogorva!!
Ja és rólam még valami meg halt édes apám ezért ebben az évben új suliba
fogok járni és új városba fogunk költözni anyuval ! Ha jó emlékszem a
suli neve Sweet Amorins Gimi !! És a város neve Párizs, ahogy mindenki
is meri " A szerelem városa!"Vörös a hajam és a szemem fekete !! A kedvenc tantárgyam a tesi,infó!! Nagyából ennyi rólam !! Ez vagyok én:
És a felsőmön látható Castle!!

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése